Rozmaitości i ciekawostki

Pokaz kaskaderski w Jaśle: Płonące obręcze, amerykańskie Monster Trucki (foto)

Trwający blisko dwie godziny pokaz kaskaderski zaprezentowali kaskaderzy z jednej z największych w Europie grup Flott Cascaders Team. Jazda samochodem na dwóch kołach, skoki na quadach i motocyklem nad rzędem samochodów, płonące ściany, obręcze, a wisienką na torcie były ameryskańskie Monster Trucki.

Pokaz kaskaderski w Jaśle: Płonące obręcze, amerykańskie Monster Trucki (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Ostatni raz, kaskaderzy Flott Cascaders Team gościli w Jaśle w 2010 roku, gdzie pomimo obfitych opadów deszczu impreza przyciągnęła na stadion w Rafinerii tłumy widzów. W czwartkowy wieczór pokaz odbył się na terenie jednej z firm przy ulicy Żeromskiego.

Flott Cascaders Team to grupa elitarnych, a zarazem należących do europejskiej czołówki kaskaderów czeskich, którzy zajmują się dublowaniem aktorów w wielu znanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych. Wzięli udział przy produkcji trzeciej części francuskiego filmu Taxi, czy też ostatniego Bonda – Casino Royale. Założycielem Flott Cascaders Team jest Alfred Śmid.

Pokaz kaskaderski w Jaśle: Płonące obręcze, amerykańskie Monster Trucki (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Najmłodszym kaskaderem w grupie jest 17-letni Tonda Śmid, którego ojciec, a niegdyś dziadek byli kaskaderami. Młody kaskader zaprezentował licznej grupie jaślan wyczynową jazdę quadem. Uwieńczeniem pokazów była prezentacja siły amerykańskich Monster Trucków, które swoim ciężarem niszczyły dwa pojazdy osobowe.

Zobacz galerię zdjęć!

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
markita
markita
2024 lat temu

super było

qaz
qaz
2024 lat temu

czy aby na pewno Śmid?

jasiu
jasiu
2024 lat temu

A komu to potrzebne?

brr
brr
2024 lat temu

to byla platna impreza?

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x