Rozmaitości i ciekawostki

Pokaz kaskaderski w Jaśle: Płonące obręcze, amerykańskie Monster Trucki (foto)

Trwający blisko dwie godziny pokaz kaskaderski zaprezentowali kaskaderzy z jednej z największych w Europie grup Flott Cascaders Team. Jazda samochodem na dwóch kołach, skoki na quadach i motocyklem nad rzędem samochodów, płonące ściany, obręcze, a wisienką na torcie były ameryskańskie Monster Trucki.

Pokaz kaskaderski w Jaśle: Płonące obręcze, amerykańskie Monster Trucki (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Ostatni raz, kaskaderzy Flott Cascaders Team gościli w Jaśle w 2010 roku, gdzie pomimo obfitych opadów deszczu impreza przyciągnęła na stadion w Rafinerii tłumy widzów. W czwartkowy wieczór pokaz odbył się na terenie jednej z firm przy ulicy Żeromskiego.

Flott Cascaders Team to grupa elitarnych, a zarazem należących do europejskiej czołówki kaskaderów czeskich, którzy zajmują się dublowaniem aktorów w wielu znanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych. Wzięli udział przy produkcji trzeciej części francuskiego filmu Taxi, czy też ostatniego Bonda – Casino Royale. Założycielem Flott Cascaders Team jest Alfred Śmid.

Pokaz kaskaderski w Jaśle: Płonące obręcze, amerykańskie Monster Trucki (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Najmłodszym kaskaderem w grupie jest 17-letni Tonda Śmid, którego ojciec, a niegdyś dziadek byli kaskaderami. Młody kaskader zaprezentował licznej grupie jaślan wyczynową jazdę quadem. Uwieńczeniem pokazów była prezentacja siły amerykańskich Monster Trucków, które swoim ciężarem niszczyły dwa pojazdy osobowe.

Zobacz galerię zdjęć!

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
brrjasiuqazmarkita Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
markita
Gość
markita

super było

qaz
Gość
qaz

czy aby na pewno Śmid?

jasiu
Gość
jasiu

A komu to potrzebne?

brr
Gość
brr

to byla platna impreza?

Close
X