r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Pomóż dzieciom przetrwać zimę

Wzorem lat ubiegłych w mieście Jaśle organizowana jest akcja charytatywna pod nazwą „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Celem akcji jest zebranie darów w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy oraz produktów spożywczych nadających się do długotrwałego przechowywania.

Pomóż dzieciom przetrwać zimę

Zebrane dary przekazane zostaną dzieciom z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych oraz będących w trudnej sytuacji materialnej, które zamieszkują na terenie miasta Jasła. Terenowy Sztab Akcji nr 405 działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, iż dary przyjmowane będą w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle, ul. Kochanowskiego 3, w dniach od 06.12.2012 r. do 31.12.2012 r. w godzinach od 7:30 do 19.00. Zbiórka darów prowadzona będzie również w placówkach oświatowych na terenie naszego miasta oznaczonych plakatami akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji, a także z góry dziękujemy za okazane wsparcie. Wszelkich informacji na temat Akcji udziela Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle, ul. Kochanowskiego 3, tel. 13 446 43 28.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
CHORE PAŃSTWO!!! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CHORE PAŃSTWO!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO!!!

Coś się tu komuś pomieszało – dla mnie zima, lub złagodzenie jej skutków głównie wiąże się z innymi działaniami jak: obdarowanie zabawką, czy przyborami szkolnymi. Główne działania powinny się skupić na pomocy w zapewnieniu odpowiednich warunków bytowych i ogrzewaniu mieszkań gdyż nie dla wszystkich jest to norma18’C w mieszkaniu, a sytuacja zmusza do oszczędności ………

Close
X