Zwycięstwo 3:2 w ostatniej kolejce IV ligi podkarpackiej Czarnych Jasło

Zwycięstwem 3:2 nad Stalą Nowa Dęba zakończyła się ostatnia kolejka IV ligi podkarpackiej. Fantastyczny mecz zaliczył Bartosz Szopa, strzelając 2 gole w końcówce spotkania.

Goście przyjechali na Śniadeckich po 3 punkty, które dawały by im utrzymanie w IV lidze podkarpackiej. Jednak pierwsze 20 minut to bardzo dobra gra Naszej drużyny. Niestety, w późniejszej fazie gry to goście doszli do głosu, czego potwierdzeniem były 2 trafienia- w 30′ Serafina oraz w 42′ Bartkiewicza. Do przerwy 0:2.

Mimo niekorzystnego wyniku Nasza drużyna nie poddała się i na drugą połowę wyszła jeszcze bardziej zmotywowana. Czarni próbowali strzelić gola kontaktowego. Fantastycznym strzałem popisał się Michał Tusiński, lecz na Nasze nieszczęście piłka trafia w słupek bramki gości. W 67 minucie Czarni dopięli swego i zdobywają kontaktowego gola z rzutu karnego a celnym strzałem popisał się Michał Tusiński. W 85′ Czarni już remisują a strzelcem gola Bartosz Szopa. 4 minuty później ten sam zawodnik okazuje się katem Stali Nowa Dęba strzelając zwycięskiego gola w 89 minucie.

Nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony walcząc do końca o każdą piłkę i godnie pożegnał się z IV ligowymi boiskami. Miejmy nadzieję, że rozbrat z tą klasą rozgrywkową będzie jak najkrótszy.

Zobacz fotogalerię!

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Niemczyński- Borowiec, Nabożny, Dziedzic, Setlak, Munia, Madejczyk (65′ Garbarz), Urban (81′ Wrona), Warchoł, Tusiński, Szopa.