r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Studenci z Chin i Brazylii w Przedszkolu Miejskim nr 9

Przedszkole Miejskie nr 9 bierze udział w projekcie International Kindergarten – Organizacja AIESEC Rzeszów. Ideą projektu jest wzbudzenie u dzieci zainteresowania obcą kulturą, szerzenie tolerancji i zachęcanie do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. W tym tygodniu jasielskie przedszkole odwiedzili studenci z Chin i Brazylii, wcześniej w lipcu zajęcia prowadziły studentki z Indonezji i również Brazylii.

Studenci z Chin i Brazylii w Przedszkolu Miejskim nr 9

International Kindergarten (Rzeszów) to projekt edukacyjny, w ramach którego do 24 przedszkoli na terenie województwa podkarpackiego trafiło po dwóch wolontariuszy, prowadzących zajęcia w języku angielskim. Studenci poprzez zabawę przekazywali informacje na temat swojego państwa i kultury, a także uczyli dzieci języka angielskiego.

Studenci z Chin i Brazylii w Przedszkolu Miejskim nr 9

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka licząca ponad 86 tys. członków i działająca w ponad 124 krajach, an około 2400 uniwersytetach. AIESEC umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, poprzez udział w wolontariacie, praktykach zagranicznych i projektach, tworzących globalne środowisko edukacyjne.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ixi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ixi
Gość
ixi

Chiny to przyszle nr 1 mocarstwo..warto to zapamietac i tworzyc zwiazki z tym krajem

Close
X