r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Sukces jasielskich tancerzy na „ShowExpo Kielce 2011”

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „ShowExpo Kielce 2011” zakończony sukcesem Jasielskich tancerzy Studio Tańca Show Dance – Tomasza Berkowicza.

Sukces jasielskich tancerzy na „ShowExpo Kielce 2011”

Niedziela, 6 listopada bieżącego roku w Kielcach odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „ Show Expo 2011”, w którym znane już Państwu Jasielskie grupy taneczne – „Street Elite” i „ Rising Stars” walczyły o tytuł Mistrza Polski w tańcu nowoczesnym. Nasze grupy rywalizowały na tanecznym parkiecie z wieloma przyjezdnymi grupami i solistami z całej Polski, między innymi z: Włocławka, Sochaczewa, Jarocina, Bielska Białej a nawet z Warszawy. Poziom występujących zespołów był bardzo wysoki, a zaangażowanie poszczególnych grup jeszcze większe.

Sukces jasielskich tancerzy na „ShowExpo Kielce 2011”

Nasi tancerze dali z siebie 220% i tym samym wywalczyli:
„Rising Stars” – 7 miejsce
„Street Elite” – 3 miejsce

Nie udało się stanąć na wymarzonej pierwszym miejscu ale naszych tancerzy to nie zniechęciło, wręcz przeciwnie zmotywowało do jeszcze cięższej pracy, by za rok zdobić ponownie tytuł który wywalczyli w zeszłym roku.

Sukces jasielskich tancerzy na „ShowExpo Kielce 2011”

Na tych osiągnięciach nie poprzestali, to naprawdę ambitni tancerze, zarówno CI z młodszej jak i z tej starszej grupy. Tancerz z Grupy „ Rising Stars” – Dawid Sanocki podjął trud walczenia w kategorii solistów. Dawid jest niesamowicie energiczny i wesoły już przed rozpoczęciem stanął na podium i z śmiechem powiedział ja tu będę dzisiaj stał – i jak zaraz się Państwo dowiedzą liczy się także podejście i chęć dążenia do celu – Dawid Sanocki zdobył I miejsce w kategorii hip hop solo do lat 11 – dla chcącego nic trudnego. Dawidek pokazał, że potrafi walczyć.

Sukces jasielskich tancerzy na „ShowExpo Kielce 2011”

Dodatkowym osiągnięciem jest występ duetu w składzie Justyna Banach i Tomasz Kudłacz w kategorii duety hip hop powyżej 16 lat także wywalczyli złoto. Jednak jak na Jaślan przystało na tym nie poprzestali: Justyna Banach wystąpiła w kategorii hip hop solo powyżej 16 lat i udało się jej dojść aż do półfinałów, Tomasz Kudłacz także wystąpił w kategorii hip hop solo powyżej 16 lat i wywalczył 3 miejsce – było naprawdę gorąco.

Sukces jasielskich tancerzy na „ShowExpo Kielce 2011”

Grupa „Street Elite” wystąpiła w składzie: Banach Justyna, Bracik Ewa, Dacyl Paulina, Kantor Roberta, Kraus Adam, Kudłacz Tomasz, Lassota Maja, Mularska Agatka, Stęgowska Aleksandra, Szczerba Olga, Szetlak Ada, Śliwińska Katarzyna, Wysocka Dagmara.

Sukces jasielskich tancerzy na „ShowExpo Kielce 2011”

Grupa „Rising Stars” wystąpiła w składzie: Grodzicki Daniel, Machaj Patryk, Machaj Radek, Szczepanik Julia, Sanocki Dawid.

Reasumując:
„Street Elite” – 3 miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego Kielce 2011
„Rising Stars” – 7 miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego Kielce 2011
Dawid Sanocki – 1 miejsce w kategorii hip hop solo do lat 11
Tomasz Kudłacz i Justyna Banach – 1 miejsce w kategorii duety hip hop powyżej 16 lat
Tomasz Kudłacz – 1 miejsce w kategorii hip hop solo powyżej 16 lat
Justyna Banach – półfinał w kategorii hip hop solo powyżej 16 lat

Na tych osiągnięciach nie poprzestaną, aktualnie przygotowują się do następnych zmagań w walce o pierwsze miejsce – życzymy sukcesów!

Tomasz Berkowicz

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
xyzSandraShow Dance Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Show Dance
Gość
Show Dance
Sandra
Gość
Sandra

Brawo kochani!!

xyz
Gość
xyz

Brawo Olga :*

Anonimowo
Gość
Anonimowo

🙂

Close
X