r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Świąteczne iluminacje w Jaśle nocą (foto)

Od kilku dni na w głównych arteriach naszego miasta można zobaczyć nowoczesne iluminacje świetlne.

Iluminacje w Jaśle nocą (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)

Fontanna świetlna na rondzie przy Jasielskim Domu Kultury, duża choinka na płycie jasielskiego, bałwanek na skwerku przy „ekonomiku” to tylko niektóre z iluminacji świetlnych, które dostrzec można w Jaśle.

Świąteczne iluminacje Jasła zostały zgłoszone również do corocznego konkursu„Świeć Się” , głosować można tutaj.

Świątecznych ozdób jest jednak znacznie więcej, ale nie chcemy zdradzać zbyt wiele, najlepiej sprawdźcie jak wygląda świąteczne Jasło nocą na fotografiach przygotowanych przez naszego fotoreportera Arkadiusza Jurysia.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
2023 lat temu

Proszę głosujcie na fotografie prezentujące iluminacje świąteczne w Jaśle każdy głos się liczy link znajdziecie w artykule powyżej

Dziękuję 🙂

...
...
2023 lat temu

a pracy jak nie ma tak nie bylo a je(…) troche forsa na takie gowno elo elo

kierownik lodowiska
kierownik lodowiska
2023 lat temu

NA JE BALO TYCH OSWIETLEN

$
$
2023 lat temu

NAjlepiej to 3-y kropek zejdź do podziemi…..no comennt

ixi
ixi
2023 lat temu

… nikt ci nie broni zalozyc wlasne interes

bhp
bhp
2023 lat temu

Jak nakazują obowiązujące normy każdy koniec roku powinien się zamknąć pewnym bilansem dorobku ,strat,niedoróbek,w tym odczuwalnej przez społeczeństwo poprawy w gospodarstwach domowych,utworzenia nowych stanowisk pracy,oddania nowych mieszkań,…. Należy sądzić,że nikt z odpowiedzialnych za realizację porozumień sierpniowych,ustalenia okrągłostołowe,a rządzących od 20-tu lat i w centrali i w terenie nie kiwnął palcem ażeby cokolwiek w tych tematach zrobić .Chyba najlepszą formą wyegzekwowania-przypomnienia jest codzienna publiczna chłosta po 20 batów na zadek za populizm. W najbardziej demokratycznym państwie świata -Indiach taka forma jest w pełni skuteczna.Mamienie a to światełkami,a to różnymi nierealnymi programami partyjnymi i z lewa ,nibycentrum i z prawa ociera się… Czytaj więcej »

Jaślak
Jaślak
2023 lat temu

Ale na co tu głosować?!?!?!?! przecież to wyglada MASAKRYCZNIE!!! Nie dość że nie ma żadnej spójności, nawet na budynku starostwa nie jest jednakowe światło „zimnej bieli” nie wspominając o tym że gwiazdki są w „ciepłej bieli” to nie GRA ze sobą! Ale bije na „łeb” oświetlenie a raczej jego braki na Urzędzie Miasta! przy dachu część sie świeci a częśc nie, gwiazdki podobnie! To jest ANTYREKLAMA dla miasta! to po prostu odstrasza swoim widokiem! Na rondzie solidarności ta dziwnej budowy iluminacja też nie świecie w całości, idą dalej w kierunku mostu, zamontowano na jednym ze słupów coś co rok temu… Czytaj więcej »

mic
mic
2023 lat temu

nawaliło tych oświetleń…. co roku te same, nie ma czym sie wogole chwalic

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x