Rozmaitości i ciekawostki

Utwór DPD „Przetańcujem” doczekał się remixu!

Gdy piosenka brzmi dobrze w wersji podstawowej, to powinna doczekać się również remixu. Utwór jasielskiego producenta, rapera oraz człowieka, który przemierzył powiat jasielski w szerokość i w długość prezentując dorobek artystyczny doczekała się przeróbki.

DPD (Marcin Rąpała ) nie kryje entuzjazmu – w życiu każdego artysty a tym bardziej młodego kiedy pojawia się moment, że nastaje czas pracy nad nowym materiałem, a to co jeszcze pobrzmiewa ma się zupełnie dobrze otrzymuje status remixu.

Oprawą i ubiorem w mocniejsze clubowe brzmienie zajął się Dominik Wiśniewski, znany szerszemu gronu jako Richie Madano. Jako jeden z nielicznych z Jasła prezentujący muzykę klubową od strony producenckiej. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt remixów i utworów, które doczekały się sporej liczby odsłuchań i pobrań w internecie.

Tym bardziej cieszy fakt, że nad remixem pracował jaślanin, który również kibicuje Dpd, publikując efekt wspólnej burzy mózgów w postaci mocnego klubowego brzmienia. Praca nad utworem trwała od dłuższego czasu, jeszcze przed premierą pojawiały się pierwsze dema tej produkcji.

Aktualnie twórczość Dpd oraz jego podopiecznych działających pod banderą sielsky.pl została obejrzana ponad 250 000 razy na Youtube, czyniąc kanał DPD TV najczęściej oglądanym kanałem w powiecie Jasielskim, który publikuje tylko i wyłącznie autorskie produkcje. Utwór Przetańcujem w swojej oryginalnej formie jest odtwarzany po kilkaset razy dziennie a jego licznik przekroczył ponad 30 000 wyświetleń.

www.Sielsky.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x