Rozmaitości i ciekawostki

Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zapraszają do udziału w kolejnej edycji Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto”.

Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”
Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i i regionu. Tegoroczna XXII edycja nosi tytuł: „Widok z okna…”. Jak co roku honorowy patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła oraz po raz pierwszy – Prezes Zarządu i Dyrektor Naczelny POLWAX S.A. Jasło

Jako organizatorom zależy nam na tym, aby uczestnicy ukazali ciekawe, mniej znane oblicze naszego miasta, które w interesujący sposób ukaże jego piękno i klimat. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takiego fotograficznego widoku. Mogą to być sceny z okna naszych mieszkań, domów, piwnic, instytucji, placówek kultury, szkół, samochodów… . Ile okien – tyle widoków. Utrwalmy je w jak najciekawszy sposób na zdjęciach.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXII Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” znajdują się w jego regulaminie.

Organizatorzy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x