Piłka nożnaSport

13 kwietnia startują rozgrywki III ligi lubelsko-podkarpackiej

Runda rewanżowe III ligi lubelsko-podkarpackiej i IV ligi podkarpackiej na pewno rozpoczną się w najbliższy weekend 13/14 kwietnia.

13 kwietnia startują rozgrywki III ligi lubelsko-podkarpackiej (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Po przełożonych dotychczas trzech kolejkach, przyszła pora ponownie powrócić do ligowych zmagań na III i IV ligowych boiskach. Podopieczni trenera Roberta Hapa mieli rozegrać już spotkania rewanżowe z Tomasovią Tomaszów Lubelski, Stalą Kraśnik, a także z Chełmianką Chełm.

Dość ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy krośnieńskimi Karpatami a Czarnymi Jasło. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę 13 kwietnia na stadionie w Krośnie. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Karpat Krosno 1:2.

– Następne kolejki nie będą już przekładane. O ewentualnym odwołaniu zawodów decydować będzie trójka sędziowska w dniu meczu – informuje Mateusz Nosek, przewodniczący WG Podkarpackiego ZPN.

Podkarpacki ZPN zmienił także terminy rozegrania meczów 29. i 30. kolejki, które odbędą się później – odpowiednio 22 i 29 czerwca dla 3 ligi oraz 23 i 30 czerwca dla 4 ligi.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x