Piłka nożnaSport

2 miejsce AP Jasło na turnieju GUARDI CUP

05.12.2015 roku na hali Gimnazjum Nr 1 w Jaśle odbył się V halowy turniej w piłce nożnej ,,GUARDI CUP 2015″.  W turnieju zagrało 10 drużyn podzielonych na 2 grupy. W grupie A drużyna AP Zieloni Jasło w pierwszym meczu przegrała 0:1 z MOSiR Dukla. Pomimo kilku doskonałych sytuacji nie udało się nam strzelić w tym meczu bramki.

2 miejsce AP Jasło na turnieju GUARDI CUP

Największym pechowcem był Marcel Płocica, po którego strzale piłka odbiła się od obydwu słupków i wyszła w pole.  W kolejnych spotkaniach poprawiliśmy celowniki i wygraliśmy kolejno 2:0 z Polonią Przemyśl, 1:0 z AP GOAL Nowy Sącz, oraz 9:0 z UKS 6 Jasło.  Zajmujemy 1 miejsce w grupie i razem z drużyną z Dukli awansowaliśmy do półfinału turnieju.

AP Niebiescy Jasło w pierwszym meczu grupy B pechowo przegrywają 0:1 z Rzemieślnikiem Pilzno. Bramkę straciliśmy na 5 sekund do końca meczu, w którym nie byliśmy gorszym zespołem. W drugim spotkaniu remisujemy 0:0 z Igloopolem Dębica. Jak się później okazało był to jedyny mecz w którym Igloopol nie wygrał. W kolejnym spotkaniu przegrywamy 0:1 z MUKS Dunajec Nowy Sącz, tracąc bramkę z rzutu wolnego. W ostatnim meczu remisujemy 0:0 z Kamieniarzem Golemki nie wykorzystując 2 idealnych okazji do strzelenia bramek. Zajmujemy w grupie B 4 miejsce i gramy o miejsca 5-8. Mecz z Polonią AP Niebiescy przegrywają 0:1. To kolejny mecz w którym nie byliśmy gorsi od przeciwników, lecz słaba skuteczność nie pozwoliła nam na strzelenie bramki. W ostatnim spotkaniu o miejsce 7 po bramkach Wojtka Bala wygrywamy 2:0 z AP GOAL Nowy Sącz.

2 miejsce AP Jasło na turnieju GUARDI CUP

W pierwszym meczu półfinałowym AP Zieloni Jasło wygrywają po bardzo dobrej grze 4:0 z MUKS Dunajcem Nowy Sącz. Rywalem w finale zostaje drużyna Igloopolu Dębica która w drugim półfinale wygrywa 6:0 z MOSiR Dukla. W meczu o 3 miejsce Dunajec przegrywa w karnych 1:2 z Duklą. W ostatnim meczu turnieju Igloopol po dobrej grze wygrywa 4:0 z AP Zieloni Jasło. Wszystkie bramki straciliśmy w pierwszych 4 minutach meczu!!!

Organizatorzy wybierali Dream Team turnieju GUARDI CUP 2015. Pamiątkowe statuetki otrzymali: Seweryn Nycz (MOSiR Dukla), Julian Cieślak (Igloopol Dębica), Mikołaj Wnęk (Dunajec Nowy Sącz), Filip Królikowski (Igloopol Dębica), oraz Paweł Berkowicz (AP Zieloni Jasło). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a od Mikołaja słodycze. Trzem pierwszym drużynom wręczono pamiątkowe puchary oraz piłki.

2 miejsce AP Jasło na turnieju GUARDI CUP

Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Zabadały właściciela firmy Guardi za ufundowanie wspaniałych nagród. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w organizacji turnieju.

Wyniki meczy finałowych:

o miejsce 9 – Kamieniarz Golemki 3:2 UKS 6 Jasło

o miejsce 7 – AP Niebiescy Jasło 2:0 AP GOAL Nowy Sącz

o miejsce 5 – Rzemieślnik Pilzno 1:0 Polonia Przemyśl

o miejsce 3 – MOSiR Dukla 0:0 (karne 2:1) MUKS Dunajec Nowy Sącz

o miejsce 1 – Igloopol Dębica 4:0 AP Zieloni Jasło

Skład i strzelcy bramek:

AP Zieloni Jasło: Wiktor Potera, Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Adrian Więcek (1), Dawid Domasławski, Mateusz Niedziałkowski (7), Paweł Berkowicz (4 bramki – 6 asyst), Przemysław Filipak (3), Marcel Płocica (1).

AP Niebiescy Jasło: Wiktor Wanat, Patryk Jurkowski, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski, Jakub Wojnar, Patryk Soboń, Wojciech Bal (2), Damian Armata, Jakub Sieńkowski, trener: Janusz Sokołowski.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Igloopol Dębica
  2. AP Zieloni Jasło
  3. MOSiR Dukla
  4. MUKS Dunajec Nowy Sącz
  5. Rzemieślnik Pilzno
  6. Polonia Przemyśl
  7. AP Niebiescy Jasło
  8. AP GOAL Nowy Sącz
  9. Kamieniarz Golemki
  10. UKS 6 Jasło

AP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x