Beniaminek z Pisarowiec lepszy od Czarnych Jasło

Komplet punktów na swoje konto zanotował zespół LKS Pisarowce, który w sobotnie popołudnie, na stadionie w Nowotańcu, pokonał zespół Czarnych Jasło.

Beniaminek z Pisarowiec lepszy od Czarnych Jasło (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Choć w pierwszej połowie, większą przewagę mieli zawodnicy z Jasła, którzy lepiej operowali piłką, a w dwudziestej drugiej minucie wypracowali sobie dogodną sytuację i to właśnie oni po bramce Brożyny prowadzili 0:1. Kilka minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę spotkania, Zgłobicki dograł piłkę do Mateusza Kuzio, a ten pokonał bramkarza gości, posyłając „futbolówkę” pod poprzeczkę jaślan.

Druga połowa, od samego początku układała się pod dyktando gospodarzy, którzy stwarzali sobie dogodne sytuacje i prowadzili grę. Po jednej z akcji w siedemdziesiątej minucie, zwycięską bramkę dla LKS Pisarowce zdobył strzałem głową Paweł Zgłobicki.

Po rozegranych dotychczas w rundzie jesiennej dziesięciu spotkaniach, piłkarze z Jasła zwyciężyli tylko trzy razy, raz nastąpił podział punktów, a aż sześć razy to przeciwnicy mogli cieszyć się z kompletu punktów na swoim koncie.