Sport

Czarne chmury nad Czarnymi Jasło. Prezes Bazan podał się do dymisji

Najpierw rezygnacja trenera Roberta Hapa z funkcji trenera jasielskiego zespołu. W dniu wczorajszym do dymisji podał się prezes Wiesław Bazan, który pełnił tę funkcję od grudnia 2011 roku.

nz. Wiesław Bazan (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

O trudnej sytuacji w klubie wiadomo nie od dziś, wiadomo także o problemach na linii miasto-klub. W lutym bieżącego roku odbył się nawet mecz charytatywny pomiędzy Czarnymi Jasło a pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz, z którego dochody w całości zostały przekazane na funkcjonowanie klubu.  – Jako prezes wykorzystałem wszystkie możliwości przesunięcia w czasie agonii Jasielskiego Klubu Sportowego – oznajmił Wiesław Bazan.

Co dalej z jasielskim klubem? Tego nie wiadomo. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

12
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
----do gaciivvgaciianioł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
okręgówka
Gość
okręgówka

Najwyższy czas puknąć się w głowę i dać sobie spokój z „kopaną” za pieniądze. A co do działaczy, najpierw niech robią rzetelny plan dochodów i wydatków, a nie wysyłają kiboli pod urząd z nieuzasadnionymi żądaniami finansowymi. Dlaczego nie chodzą pod urząd siatkarki, judocy, karatecy, pływacy itd? Dość marnotrawienia publicznych pieniędzy na zaciężnych „profesjonalistów”, nie dając szans grania młodym wychowankom. Jak nie stać na trzecią ligę, to nie wybierać się z motyką na słońce. Tyle w tym temacie!!! Skazani „fachowcy” precz z Jasła!!!

do gacii
Gość
do gacii

Słabo dokładał, długi jak były, tak są!

vv
Gość
vv

Niech wracają Tadeusz R ,Andrzej Cz, Adam K, Andrzej B

vv
Gość
vv

Tak to jest gdy za sport biorą się ludzie niekompetentni
Wina Tuska (Andrzeja Cze)

gacii
Gość
gacii

DO JAREK.ILORAZ TWOJEJ INTELUGENCJI JEST BLISKI ZERU-PREZES SAM DOKŁADAŁ DO KLUBU !!!

anioł
Gość
anioł

Tak się kończy, gdy się buja w białych obłokach, i czeka aż manna z nieba spadnie.

fred
Gość
fred

kopaczą w balon dziękujemy

hytre
Gość
hytre

A co na to zarząd.Jak był awans to wszyscy garnęli do portali i prasy .Teraz uciekają z tonącego okrętu jak szczury bez słowa wyjaśnienia .Najpierw trener teraz prezes.Zero taktu i honoru panowie. JKS nigdy nie zginie.

JAREK
Gość
JAREK

Dziś jest tak,że by mieć pieniądze trzeba ruszyć dupsko.Dotyczy to przede wszystkim prezesa Klubu.Jeżeli nie potrafi być menedżerem,to dawno nie powinien być prezesem,albo w ogóle.Jeżeli ktoś kieruje firmą dla zaspokojenia własnej dumy i osiągana korzyści w postaci pensji-to efekt może być jeden.Klęska!!! No ,i stało się.Obecnie Czarni po rocznicy 100 lecia klubu są w przedpokoju prowadzącym w przestrzeń niebytu…Czy w Jaśle wszystko musi padać tylko dlatego ,że malkontenstwo jest cechą jaślanina…Widać tak.Miasto blisko 40 tys,a sport na poziomie ludowych klubów sportowych.Wstyd i hańba-to mało powiedziane… To koniec klubu : jak Furnela,Pektowinu itp itd Świat dziś jest taki,że nie znosi jak… Czytaj więcej »

Łowca tumanów
Gość
Łowca tumanów

Ty okręgówka,ty juz pukać sie po łbie nie musisz bo nic to nie da.Najpierw trzeba cos wiedzieć a nie pisać bzdury i robić z siebie pośmiewisko.Cała kasa na siatkówke i MOSiR w to mi graj no nie?

jaselko'10
Gość
jaselko'10

JKS NIGDY NIE ZGINIE !!!

----
Gość
----

a gdzie Pewien krzykliwy radny z poprzedniej kadencji???? bezradny ???? klubu nie ratuje drużyny nie broni?????????? za kadencji Kurowskiej tokował w każdym tygodniu, aż do Rzeszowa było go słychać, a teraz tak cichcem zasiadł na swym stolcu i zadowala się „kromkom chleba z ociupiną smolcu”?????

Close
X