Piłka nożnaSport

Czarni Jasło pomagają w walce z koronawirusem

W odpowiedzi na apel Szpitala Specjalistycznego w Jaśle o wsparcie w związku z sytuacją epidemiologiczną, Jasielski Klub Sportowy Czarni 1910 Jasło przekazuje kolejną partię płynów dezynfekujących oraz środków ochrony osobistej do walki z pandemią.

W akcję pomocy dla szpitala zaangażowała się cała “Biało-Czarna Rodzina” co pozwoliło zebrać środki w wysokości 5300 zł. Środki na zakup niezbędnego asortymentu zgromadzili kibice, którzy dwukrotnie odwiedzili z darami jasielski szpital oraz zarząd klubu piłkarze i trenerzy.

Oprócz zbiórki pieniędzy klub zorganizował licytację trzech jubileuszowych koszulek meczowych. Nasze trykoty wylicytował Radny Rady Miejskiej Jasła Marcin Węgrzyn, który w dniu 15.04.2020 r. z rąk przedstawicieli klubu oraz drużyny odebrał wylicytowane koszulki, zapewniając że koszulki zostaną przekazane na charytatywne licytacje.

Podsumowując całą akcję pomocy dla szpitala należą się wielkie podziękowania dla każdego kto pomimo trudnego czasu dołożył swoją cegiełkę na ten szczytny cel.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x