Czarni Jasło przegrali ostatni mecz sparingowy

W ostatnim meczu sparingowym, zespół Czarnych Jasło pod wodzą trenera Roberta Hapa został pokonany przez lidera IV ligi podkarpackiej zespół JKS Jarosław.

alt=
Czarni Jasło przegrali ostatni mecz sparingowy, nz. Przemysław Ślarski (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsza odsłona spotkania rozegranego na boisku ze sztuczną nawierzchnią, to bardzo wyrównany pojedynek. Żadna z drużyn nie zdołała znaleźć recepty na strzelenie bramki rywalowi.

Przełom nastąpił dopiero w pięćdziesiątej minucie, kiedy to Walat po raz pierwszy trafił do bramki strzeżonej przez Przemysława Ślarskiego. Sześć minut później był już remis. Do bramki Romanowa trafił Paweł Setlak. Na dziesięć minut przed końcem spotkania bramkę dającą prowadzenie zespołowi z Jarosławia zdobył Oczoś. Cztery minuty później kropkę nad „i” postawił Staroń.

Ostatnie, sobotnie spotkanie sparingowe Czarnych Jasło zakończyło się ostatecznie porażką 3:1. W drużynie z Jasła wystąpiło dwóch testowanych zawodników.

JKS Jarosław: Cisek (46′ Romanow) – B. Kłak, Saramak, Sobczak, Puńko – Raba, Bańka (46′ Fedor), Gliniak (46′ Wilk), Soczek (46′ Staroń) – Jurczak (46′ Walat), P. Kłak (46′ Oczoś).

Czarni Jasło: Ślarski – Brożyna (Setlak), Remut, Bernacki, Grzesiak (Halz) – Munia (Warchoł), Chrząszcz (Kukowski), Skała (Szopa), Wolański, zawodnik testowany (zawodnik testowany) – Złotek.