Czarni Jasło przegrali spotkanie z Rzemieślnikiem Pilzno

JKS Czarni Jasło niestety przegrali wyjazdowe spotkanie w Pilźnie z tamtejszym Rzemieślnikiem 1:0. Początek spotkania to głównie gra w środku boiska.

Czarni Jasło przegrywają wyjazdowe spotkanie z Rzemieślnikiem Pilzno (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Nasi piłkarze starali się konstruować akcje skrzydłami, lecz niestety żadna z nich nie mogła poważnie zagrozić bramce gospodarzy. W 33 minucie Czarni tracą jedynego gola w meczu, który zadecydował o 3 punktach dla drużyny z Pilzna. Rajdem z blisko połowy boiska popisał się zawodnik Rzemieślnika, minął naszych obrońców i delikatnym podcięciem przerzucił piłkę nad bezradnym Mateuszem Bazanem.

Do szatni piłkarze schodzili przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Drugą połowę Czarni rozpoczęli z animuszem i za wszelką cenę starali się strzelić bramkę wyrównującą. Niestety bramka Rzemieślnika była jak zaczarowana a piłka nie chciała do niej wpaść. Swoich szans nie wykorzystali m.in. A. Nabożny, B. Szopa oraz W. Dziedzic.

Do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie i to Rzemieślnik Pilzno dopisuje do swojego dorobku 3 punkty.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Bazan, Szydło, Nabożny, Dziedzic, Grzesiak, Munia, Piwowar (90´ Borowiec), Kulig, Chrząszcz, Szopa, Świątkowski (75´ Jamuła).