Piłka nożnaSport

Czarni Jasło wysoko przegrali ze Stalą Mielec

Wysoką porażkę zaliczył zespół prowadzony przez trenera Roberta Hapa. Jaślanie w sobotnie przedpołudnie weszli w szranki z ligowym przeciwnikiem z Mielca.

Czarni Jasło (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Mielczanie pokonali zespół Czarnych Jasło aż 6:0, pomimo, że do połowy gospodarze prowadzili tylko 2:0, po bramce testowanego w mieleckiej drużynie Dawida Kempę, który obecnie jest zawodnikiem Polonii Bytom. Minutę przed końcem połowy zdobył Łętocha.

Po przerwie do bramki strzeżonej przez Ślarskiego, w 58 minucie trafił Podstolak. W 70. minucie trener Hap dokonały roszady i na boisko wszedł Biernacki. Kiedy wydawało się, że w ostatnich dziesięciu minutach już nic nie powiększy wyniku na niekorzyść jaślan, do bramki trafiali jeszcze Pruchnik, Walski oraz na dwie minuty przed końcem meczu Kościelny.

Stal: Daniel (46′ Kozłowski) – Podstolak, Kościelny, Rogala (46′ Kardyś), Załucki – Żubrowski (46′ Walski), Korzępa (67′ Żubrowski), Łętocha (46′ Pruchnik), Buczyński (46′ Domański) – Florian (46′ Jaworski), Cempa (75′ Łętocha).

Czarni: Ślarski (70′ Biernacki) – Brożyna (65′ Madejczyk), Bernacki, Remut, Grzesiak (46′ Setlak) – Munia (65′ Kulig), Skała (46′ Szopa), Halz (65′ Stopyra), Wolański (70′ Foryś), Cynarski (46′ Warchoł) – Złotek (70′ Zegarowski).