Czarni: remis z Lechią Sędziszów Małopolski

Tylko jeden punkt w spotkaniu broniącą się przed spadkiem Lechią Sędziszów Małopolski zanotowali podopieczny Jerzego Daniły.  Czy jaślanie mają jeszcze szansę na awans do III ligi?

Czy jaślanie mają jeszcze szansę na awans do III ligi? (fot. lechia1914.futbolowo.pl)

W pierwszej połowie gospodarze mieli kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, lecz brakowało im skuteczności. Pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem.

W końcowych minutach drugiej połowy jaślanie przebudzili się i zdobyli bramkę, która pozwoliła im wyjść na prowadzenie, po świetnej akcja 20-letniego Kamila Żarnowskiego. Niestety prowadzeniem w spotkaniu jaślanie nie mogli cieszyć się zbyt długo, gdyż cztery minuty później Adrian Filipek zdobył bramkę wyrównującą stan spotkania.