Czarni: Zwycięstwo z III-ligowym Partyzantem!

Wygraną 4:1 zakończyło się drugie spotkanie sparingowe podopiecznych Roberta Hapa. W dniu dzisiejszym, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, jaślanie spotkali się z przedstawicielem trzeciej ligi – Partyzantem Targowiska.

Czarni Jasło - fot. archiwum (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsza bramka dla jasielskiego zespołu padła w dwudziestej ósmej minucie, po strzale Grzegorza Muni. Dwanaście minut później było już 2:0. W polu karnym przeciwnika upadł jeden z zadowników Czarnych – sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Sławomir Kwiek (2:0). Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem jaślan 2:0.

Po przerwie, rzut wolny dla jasielskego zespołu wykorzystał Hubert Wardęga. Kilka minut później targowiczanie, rzutu rożnego zdobyli bramkę na 3:1.W 81. minucie jasielski zespół przeprowadził kontratak, tym samym zdobywając bramkę na 4:1.

– W sumie graliśmy w dwudziestu jeden zawodników. Bardzo wyrównane połowy, ale my stworzyliśmy około siedmu okazji, z czego wykorzystaliśmy cztery – mówi w rozmowie telefonicznej z Portalem Jaslonet.pl, Robert Hap, trener jasielskiego zespołu.

Czarni: Kwiek (60′ Biernacki) – Setlak (46′ Żuławski ), Bernacki (46′ Kmiecik ), Maczuga ( 60′ Garbacik), Dziobek ( 60′ Bartuś), Chrząszcz ( 60′ Myśliwiec Marek), Madejczyk Mateusz ( 46′ Kukowski), Munia ( 46′ Wardęga), Cempa ( 60′ Myśliwiec Norbert), Grzesiak ( 46′ Warchoł), Złotek

Partyzant: Krawczyk (46. Michalak) – Sywyk (46. Ginalski), Remut (46. Prach), Zych, Wójcik A (55. Łach) – Zajdel, Łanucha (46. Supel), Wierdak (46. Nikody), Sikorski (46. Wójcik K) – Pulkiv (46. Borowczyk), Walat (46. Zarzyka).