Kolejna z rzędu porażka Czarnych Jasło (foto)

Porażką 1:2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie X kolejki IV ligi podkarpackiej w którym JKS Czarni Jasło podejmowali na własnym boisku Pogoń Leżajsk.

Kolejna z rzędu porażka Czarnych Jasło (fot. Marek Dybaś)

Mecz rozpoczął idealnie dla gości, którzy już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Radość piłkarzy z Leżajska nie trwała jednak zbyt długo, a to za sprawą Aleksandra Nabożnego, który wyrównał wynik spotkania już w 5 minucie.

Przez pozostałą część pierwszej połowy to nasz zespół był bliższy wyjścia na prowadzenie. W 31 minucie sytuacji „sam na sam” z bramkarzem gości nie wykorzystuje Grzegorz Munia. Swoich sytuacji nie wykorzystał także Sławomir Majewski. Do przerwy 1:1.

Druga połowa to próby skonstruowania akcji która mogła przynieść prowadzenie naszej drużynie. Jednej z takich sytuacji nie wykorzystał w 66 minucie Sławomir Majewski, który przeniósł piłkę tuż nad poprzeczką po strzale głową. Goście w drugiej połowie śmielej zaatakowali. W 79 minucie idealnej wręcz sytuacji, na nasze szczęście, nie wykorzystuje zawodnik gości. Piłka po jego strzale przelatuje koło słupka bramki strzeżonej przez Mateusza Bazana.

Jednak 3 minuty później zawodnik gości, Piotr Gilar, nie myli się i celnym strzałem wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. Wynik spotkania niestety nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego i to Pogoń Leżajsk dopisuje 3 punkty do swojego konta.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Bazan- Setlak (77′Borowiec), Nabożny, Kmiecik, Tusiński, Munia, Chrząszcz, Urban (69′Świątkowski), Warchoł- Madejczyk (17′Kulig), Majewski (82′Pham Van).

Zobacz galerię zdjęć z meczu Czarni Jasło – Pogoń Leżajsk autorstwa Marka Dybasia.