Piłka nożnaSport

II miejsce „Szóstki”rocznik 2003 na halowym turnieju w Dębicy

PBS Cup Dębica w dniu 10 listopada 2012 r. zorganizował halowy turniej piłki nożnej dla rocznika 2003. Do wzięcia udziału w turnieju zostały zaproszone następujące drużyny: Czarni Jasło, MKS Radymno, Orlik Ulanów, UKS 6 Jasło, Glinik Gorlice, Jadwiga Kraków, Igloopol I Dębica, Igloopol II Dębica, DAP Dębica, Ziomki Rzeszów, TAF Tarnów oraz Dunajec Nowy Sącz. Łącznie w turnieju zagrało 12 drużyn podzielonych na trzy grupy tj.: A, B i C.

II miejsce „Szóstki”rocznik 2003 na halowym turnieju w Dębicy

Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło reprezentowany był przez następujących młodych zawodników: Jakub Kosiba, Wiktor Majewski, Dawid Nachman, Mikołaj Kiełbasa, Bartek Kafel, Mikołaj Pezda, Kacper Rogowski, Grzegorz Sarnecki, Mikołaj Rak, Kacper Warchoł, Igor Wanat.

Pierwszy pojedynek piłkarski Szóstka rozegrała z Igloopolem II Dębicą, który zakończył się naszą wygraną 0:2 dzięki bramce strzelonej przez Kacpra Rogowskiego oraz bramce samobójczej. Drugi mecz rozegrany z Jadwigą Kraków zakończył się remisem O:O. Kolejny pojedynek tym razem z Glinikiem Gorlice zakończył się niestety przegraną Szóstki 0:1.

II miejsce „Szóstki”rocznik 2003 na halowym turnieju w Dębicy

W półfinale piłkarze Szóstki spotkali się z Orlikiem Ulanów. Po walecznym pojedynku mecz zakończył się naszą wygraną 0:1. Na listę strzelców wpisał się ponownie Kacper Rogowski.

W finale zmierzyliśmy się najpierw z Glinikiem Gorlice kończąc mecz remisem 1:1 po bramce Mikołaja Majewskiego, natomiast ostatni pojedynek rozegraliśmy z MKS Radymno zakończył się zwycięstwem Szóstki 1:0, po bramce Kacpra Rogowskiego.

Ostatecznie turniej w Dębicy Szóstka zakończyła stając na podium – zdobywając II miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali „srebrne” medale, dyplomy oraz puchar za zajęcie II miejsca. Nasz zawodnik Kacper Rogowski otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika.

Cały zespół Szóstki rocznik 2003 za wspaniałą grę w nagrodę po turnieju został zaproszony na pizzę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia na następnych turniejach – również miejsc na podium!

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
2024 lat temu

a jakie miejsce zajęli czarni

09
09
2024 lat temu

11 na 12 drużyn 😀

obiektywny
obiektywny
2024 lat temu

Do 09: Nie śmiej się z chłopców którzy trenują od 5 miesięcy. Wygrali w grupie z drużyną która zajęła 3 miejsce. Jedna głupia porażka /z Igloopolem/ i dlatego tak niskie miejsce.

Kibic
Kibic
2024 lat temu

5 miesięcy to trenowali 3 miesiące temu – to wszyscy są z 29 lutego ???

09
09
2024 lat temu

ale czy ja się cieszę, tylko odpowiadam na pytanie..

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x