Piłka nożnaSport

III miejsce rocznika 2005 w Tarnowie

W niedzielę 10 marca 2013 drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2005 wyjechała do Tarnowa na turniej halowy w piłce nożnej o Czarną Jaskółkę.

III miejsce rocznika 2005 w Tarnowie4

W turnieju udział wzięło 7 zespołów .Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu nasi chłopcy ulegli odwiecznemu rywalowi MOSiR-owi Mielec aż 0:3. Podłamani, w następnym meczu dali z siebie wszystko lecz mimo pięknej walki zabrakło trochę szczęścia i ulegli gospodarzowi rozgrywek pierwszej drużynie Unii Tarnów 0:1. Te porażki niewątpliwie miały wpływ na wynik trzeciego spotkania. Mecz z Sandecją Nowy Sącz przegrywamy 1:4.

III miejsce rocznika 2005 w Tarnowie4

Po godzinnym odpoczynku i rozmowie z trenerem nasi zawodnicy wyszli na boisko bardzo skoncentrowani i zmotywowani do walki. Opłaciło się. Wygraliśmy najpierw z drugą drużyna Unii Tarnów 1:0, a następnie ograliśmy Cracovie Kraków 2:0. Ostatni mecz turnieju rozgrywamy z MOSiR-em Bochnia i kolejne zwycięstwo 1:0 . Wygrana w trzech ostatnich meczach daje nam trzecie miejsce w turnieju.

To już czwarte podium w piątym występie chłopaków w turniejach halowych rozgrywanych tej zimy. Brawo chłopcy, jesteśmy z was bardzo dumni . Będziemy poświęcać jeszcze więcej czasu i zrobimy wszystko by pomóc wam osiągać jeszcze lepsze wyniki. Serdeczne podziękowania za wasze poświęcenie i walkę. Dziękujemy rodzicom za doping jakim nas wspierają. Jesteście kochani!!!

Tabela końcowa turnieju:

1.Sandecja Nowy Sącz
2.MOSiR Mielec
3.UKS 6 jasło
4.Unia Tarnów II
5.Unia Tarnów I
6.MOSiR Bochnia
7.Cracovia Kraków

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x