JKS Jarosław odprawiony z kwitkiem (foto, wideo)

Wspaniała passa Czarnych Jasło wciąż trwa. Jaślanie nieprzerwanie od czterech spotkań są bezkonkurencyjni. W dniu dzisiejszym podopieczni Roberta Hapa w niewątpliwym hicie kolejki pokonali zespół JKS Jarosław pod wodzą byłego jasielskiego szkoleniowca Jerzego Daniły.

JKS Jarosław odprawiony z kwitkiem (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)

Już w pierwszym kwadransie jaślanie mogli wyjśc na prowadzenie bo bramce Dawida Cempy, która w rezultacie nie została uznana przez arbitra spotkania. Dwadzieścia minut później pozyskany w tym sezonie do jasielskiego zespołu Dawid Cempa ponownie trafił do bramki jarosławian, tym razem sędzia nie miał wątpliwości co do zaliczenia bramki na konto Czarnych. Minutę przed zakończeniem przerwszej odsłony spotkania, bramkę ,,do szatni” zdobył Tomasz Dziobek (2:0).

Druga połowa niestety nie dostarczyła widzom żadnych bramek, ale pomimo tego nie zabrakło walki oraz sytuacji strzeleckich.

– Całkiem inaczej się gra, kiedy na trybunach są kibice, często nazywani dwunastym zawodnikiem w zespole. Zespół nieprzerwanie zwycięża od kilku spotkań i to nas cieszy. – mówił Portalowi Jaslonet.pl, Robert Hap

W ramach dziewiątej serii spotkań, podopieczni Roberta Hapa udadzą się do Leżajska, by tam rozegrać spotkanie z tamtejszym Leżajskiem. Przypomnijmy, że Pogoń w obecnej chwili zajmuje czwarte ,,oczko” w ligowej tabeli.

Zobacz fotorelację! (fot. Arkadiusz Juryś)