Sport

Jedyny w powiecie jasielskim stok narciarski już czynny!

Amatorzy białego szaleństwa od dzisiaj szusują po ośnieżonych stokach położonej u stóp Magurskiego Parku Narodowego góry Mareszka. Właściciele jedynego w powiecie jasielskim wyciągu orczykowego w Świątkowej Wielkiej właśnie dzisiaj rozpoczęli sezon zimowy.

Jedyny w powiecie jasielskim stok narciarski już czynny!

Dla narciarzy przygotowane zostały przygotowane trzy trasy Najdłuższa z nich wynosi 850 metrów. Dwie kolejne liczą sobie po 750 i 700 metrów długości. Na szczyt góry prowadzi wyciąg orczykowy. Obiekt jest oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać do późnych godzin wieczornych.

Ceny bez zmian

Za jeden zjazd zapłacą Państwo 2,5 zł, a za karnet całodniowy 50 złotych. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, mamy dla Was ofertę promocyjną: dziesięć zjazdów kosztuje 15 złotych, a dwadzieścia zjazdów 27 złotych. Szczegółowy cennik usług jest dostępny na naszej stronie internetowej www.mareszkaski.pl

Jedyny w powiecie jasielskim stok narciarski już czynny!

Czym dysponujemy?

Trzy trasy zjazdowe (850m, 750m, 700m), trzy trasy biegowe (4 500m, 3 000m, 1 500m.), wyciąg orczykowy, oświetlenie stoku, sztuczne naśnieżanie, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, możliwość skorzystania z nauki jazdy prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów, mała gastronomia, kamera internetowa na stoku, duży parking, toalety, piękna okolica z licznymi zabytkami architektonicznymi i unikatową przyrodą.

Na stronie internetowej możliwy jest podgląd obrazu ze stoku na żywo.

Stok narciarski „Mareszka”

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Amator
Amator
2024 lat temu

W tamtym roku nie miałem za wiele możliwości pobyć tam z rodziną tam być, bo śniegu nie było. W tym sezonie chętnie pojeźdżę. Oby wam aura dopisała!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x