Piłka nożnaSport

JKS z nową nazwą. Zmiany w KRS dopięte na ostatni guzik

Przez ostatnie miesiące dużą dyskusję wśród kibiców Czarnych Jasło wywoływał człon „Rafineria” w nazwie Jasielskiego Klubu Sportowego.

JKS z nową nazwą. Zmiany w KRS dopięte na ostatni guzik (fot. archiwum - Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Rafineria od kilku lat nie jest już tytularnym sponsorem Czarnych, przez ostatnie kilka lat tytularnym sponsorem był „Gamrat”, ale od 2011 umowa została rozwiązana. – Po kilkumiesięcznych staraniach Zarządu Klubu nastąpiła zmiana nazwy Klubu w Krajowym Rejestrze Sądowym – informują włodarze Czarnych.

Od ósmego lutego br. Czarni działają jako Stowarzyszenie Kultury Fizycznej nosi nazwę: Jasielski Klub Sportowy Czarni 1910 Jasło.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ostoja
Ostoja
2024 lat temu

Wszystko fajnie tylko jeszcze trzeba dwóch członków zarządu dokoptować, w mysl statutu po rezygnacji Panów Mitorsja i Nostka oraz zrobić zmianę w KRS BO NIBY FAJNIE ALE TAK DO KOŃCA to nie jest.
Więc do roboty panowie z zarządu JKS

Thor
Thor
2024 lat temu

Jesteś chętny do pracy w Zarządzie czy tylko mącisz?Kto to jest pan Mitorsja?

Fan
Fan
2024 lat temu

Jedno zmienione , a drugie czeka na zmianę , choć wiadomo , że Panowie zrezygnowali niemal rok temu z funkcji w zarządzie – znowu niedopatrzenie i tak ciągle coś … oj Panowie z Czarnych pora zabrać się za konkretną robotę i nie chwalcie się półsukcesami , bo to śmieszne … Za rok przeczytamy , że w KRS wykreślono tych dwóch panów z zarządu ???

Ostoja
Ostoja
2024 lat temu

Pan Janusz Mitoraj BYŁY CZŁONEK ZARZĄDU RAFINERIA CZARNI 1910 Jaslo dla Twojej wiedzy zrezygnowal bo nie po drodze niektórym było. Zmiany niezmienione a chwalić sie chwala jakby bociany za dup. Złapali śmieszni ludzie z was.

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x