Judo i karateSport

Judocy UKS ASW Judo Jasło medalistami Mistrzostw Polski

W Sobótce koło Wrocławia w sobotę (13.09) odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Masters. W turnieju udział wzięło ponad 250 zawodników z Rosji, Czech, Austrii, Niemiec i Polski. Turniej skierowany był do zawodników grupy seniorskiej, a UKS ASW-Judo Jasło reprezentowała trójka zawodników, którzy zaprezentowali się rewelacyjnie zdobywając trzy medale.

Judocy UKS ASW Judo Jasło medalistami Mistrzostw Polski

Tytuł vice Mistrza Polski na rok 2014 wywalczyła Alicja Muszańska w kategorii wagowej do 52 kilogramów oraz Henryk Górniak walczący w kategorii do 100 kilogramów. Brązowy medal w kategorii wagowej do 73 kilogramów wywalczył Przemysław Czarnecki.

Na uwagę zasługuje fakt, iż rok 2014 jest najlepszym pod względem sukcesów sportowych jasielskich judoków. Klub ASW JUDO JASŁO wywalczył w tym roku 7 medali Mistrzostw Polski w grupach wiekowych młodzików, juniorów młodszych oraz w grupie seniorskiej. Ponadto nasi wychowankowie odnosili sukcesy na Pucharach Polski, Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików oraz wielu imprezach międzynarodowych. Zawodniczki naszego klubu powoływane były na Puchary Europy oraz konsultacje szkoleniowe prowadzone przez trenerów kadry narodowej.

Judocy UKS ASW Judo Jasło medalistami Mistrzostw Polski

Wyniki te potwierdzają, że nasz klub pomimo że istnieje od 4 lat, to należy do czołówki w naszym kraju zarówno w rywalizacji wśród grup młodzieżowych jak i seniorów. Sukcesy te nie byłyby możliwe gdyby nie współpraca z Urzędem Miasta Jasła, Starostwem Powiatowym w Jaśle, Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz wielu sponsorom i instytucjom wspierającym rozwój dzieci i młodzieży trenujących w naszym klubie. Wspaniałe wyniki to zasługa nie tylko trenerów, działaczy ale również rodziców, którzy aktywnie włączają się w działalność naszego klubu za co serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy kolejnym jasielskim medalistom Mistrzostw Polski.

UKS ASW Judo Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
życzliwy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
życzliwy
Gość
życzliwy

Supppper! Gratuacje z całego serca;-)

Close
X