Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Juniorzy młodsi zwyciężyli w prestiżowym turnieju

W finałowym meczu turnieju Alpen Cup 2011 nasza drużyna pokonała zespół z Holandii 1-0.Zwycięską bramkę w 7 min. meczu z rzutu wolnego strzelił Bartosz Szopa.Emocje w trakcie meczu były niesamowite, doping kibiców i atmosfera jaka panowała podczas finału niosła nasz Team do zwycięstwa. Walka była ostra, ale prowadzona w myśl zasady ,,fair play”

Juniorzy Starsi zwyciężyli w prestiżowym turnieju

Skład zwycięskiej drużyny:Mocek, Stukus, Niemczyński, Czech, Phan Vam, Kutyna, Szopa, Jamuła, Brożyna, Świątkowski, Wal, Kowalski, Ryznar, Sury, Borowiec, Dubiel, Bąk, Jucha, Kmiecik.

Turniej ALPEN CUP to jeden z największych i najstarszych w Europie turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży.  W tym roku  u podnóża Alp spotkały się drużyny z wielu krajów . Trener wraz z kierownikiem bardzo dobrze przygotowali drużynę do tak wyczerpującego i trudnego turnieju, trwającego aż 5 dni i rozgrywanego  w ponad 30 stopniowych upałach.

Juniorzy Starsi zwyciężyli w prestiżowym turnieju

Trener: Robert Podkulski
Kierownik drużyny: Piotr Kowalski
W drodze powrotnej chłopcy zwiedzą stolicę Austrii – Wiedeń co pozwoliło walory sportowe wyjazdu połączyć z wartościami edukacyjnymi. Wyjazd na turniej był możliwy dzięki finansowemu i organizacyjnemu zaangażowaniu naszych sponsorów , którym należą się ogromne podziękowania.

Janusz Jamuła

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
gosc
2024 lat temu

A nie juniorzy młodsi?

Krzych
Krzych
2024 lat temu

Co by nasz Szopcia nie dał rady? 😉

Bartek Bartek 😀

wkj
wkj
2024 lat temu

Brawo Bartek a w srode liga miedzyosiedlowa na MOSiRze

syk
syk
2024 lat temu

Czy podopieczni Roberta Podkulskiego i Juniorzy Młodsi to ta sama drużyna? sa dwa niusy w dziale jakby na ten sam temat czyżby brakowalo tematów?

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Do „syk” czytaj ze zrozumieniem…. wcześniejszy news był na ten temat , ale jeszcze wówczas nie było wiadomo jakie miejsce zajmie drużyna.
KA PE WU !!!!!

okukjhj
okukjhj
2024 lat temu

Prestiżowy turniej, nie bądźcie śmieszni. To jest prestiżowy turniej http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=SPORT20 . Nie dmuchajcie balona bo beknie i bedzie smród.

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x