r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Medale judoczek ASW JUDO JASŁO na Mistrzostwach Polski

W Luboniu koło Poznania rozegrane zostały Mistrzostwa Polski młodzików i młodziczek. Jedna z najważniejszych imprez sportowych w tej grupie wiekowej zgromadziła ponad 500 zawodników z najlepszych klubów w naszym kraju.

Medale judoczek ASW JUDO JASŁO na Mistrzostwach Polski

Zawodniczki z naszego klubu po raz kolejny udowodniły że należą do najlepszych w naszym kraju. Pomimo, że zabrakło trochę szczęścia i nie udało się wywalczyć złota to wyniki były wspaniałe.

Natalia Nocula w swojej kategorii wagowej wywalczyła srebrny medal a Katarzyna Kolbusz brązowy. Na piątym miejscu uplasowała się Paulina Górniak , która rywalizowała w najliczniej reprezentowanej kategorii wagowej. Nasz klub reprezentowała jeszcze Natalia Jankowska, niestety po pierwszym zwycięstwie uległa kolejnej rywalce i odpadła z dalszej rywalizacji.

Nasz klub rozpoczął swoją działalność niespełna cztery lata temu a jego zawodnikom udał się zgromadzić na swoim koncie 7 medali Mistrzostw Polki, 4 medale Pucharu Europy, 21 medali Pucharu Polski oraz medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, medale na wielu turniejach krajowych i zagranicznych.

Sukcesy te nie miały by miejsca gdyby nie sponsorzy i ludzie dobrej woli dzięki którym nasz klub się rozwija i ma możliwość stwarzać jak najlepsze warunki do treningu swoim zawodnikom.

Dziękujemy za pomoc instytucją oraz firmą: Urząd Miasta Jasła, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Starostwo Powiatowe w Jaśle, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, MOSiR w Jaśle, Urząd Gminy w Dębowcu, firma Jafar, firma Tekpud, firma transportowa Augustyn Kulig, firma Auto Złom – Alfred Dybaś, firma Tarnopak, Firma Kaufland, Firma OVB, firma TanieTrofea.pl, firma Kasa Stefczyka, Firma CafeMax.pl, Hotel Perła Jasło, Restauracja „u Schabińskiej”.

UKS ASW-JUDO JASŁO

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x