Judo i karateSport

Międzynarodowe Zawody Karate. Finał plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera

Międzynarodowa gala karate, pokazy sztuk walki, kaskaderów, a dodatkowo finał III Plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera Podkarpackiego Trójmiasta – wszystko to odbędzie się w Jaśle, w sobotę, 31 marca w hali MOSiR w Jaśle. Bilety są do nabycia w kasie basenu MOSiR oraz w sekretariacie Jasielskiego Klubu Karate Kyokushin.

Plakat (kliknij aby powiększyć)

Finału plebiscytu odbędzie się podczas Gali Iko Sosai Karate Kyokushinkaikan, której organizatorem jest Jasielski Klub Karate Kyokushin, a współorganizatorami Miasto Jasło i MOSiR. Podczas gali będzie można obejrzeć  walki z udziałem medalistów Mistrzostw Europy z Ukrainy, Rumunii i Rosji oraz medalistów Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin, a także: pokazy kaskaderów i sztuk walki oraz testy rozbijania twardych przedmiotów (temashiwari).

Z kolei najpopularniejszych sportowców i trenerów wybierali czytelnicy „Obiektywu Jasielskiego”, „Nowego Podkarpacia” i „Tygodnika Sanockiego”, wypełniając drukowane w tych czasopismach kupony oraz osoby głosujące drogą SMS-ową. Suma punktów uzyskanych przez poszczególnych kandydatów zdecydowała o ostatecznej kolejności.

W III plebiscycie o miano najpopularniejszych ubiegało się 46 sportowców (w tym 8 kobiet) z 23 klubów, reprezentujących 17 dyscyplin sportowych i 17 trenerów z 16 klubów, reprezentujących 9 dyscyplin sportowych. Plebiscyt Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2011 roku zorganizowali: burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, prezydent Krosna Piotr Przytocki i burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk wspólnie z prezesem zarządu „Nowego Podkarpacia” Tadeuszem Więckiem.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x