r e k l a m a
Judo i karateSport

Mistrzostwo Województwa dla judoczek UKS MOSiR Jasło

W dniu 02.03.2013 (sobota) w Krośnie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w kategorii juniorów młodszych, młodzików oraz dzieci.

alt=

Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowali się podopieczni trenera Michała Czarneckiego, którzy wywalczyli tytuł Mistrzyń Województwa w klasyfikacji medalowej, natomiast nasi chłopcy uplasowali się na 3 miejscu.

W klasyfikacjach indywidualnych tytuł Mistrza Województwa wywalczyli: Mierzwa Kamil, Motkowicz Zuzanna, Górska Wiktoria, Barbara Śliwa, Kwaśny Maja, Kwaśny Gabriela, Sudyka Szymon, Koszelnik Franciszek, Żebracka Karolina, Piątek Patryk.

alt=

Srebrne medale na tym turnieju zdobyli: Florko Dominika, Żebracki Łukasz. Natomiast na trzecim miejscu na podium stanęli: Piątek Jakub, Kurcab Mikołaj, Lejkowska Beata, Hendzel Mateusz, Motkowicz Julia. Natomiast na czwartym miejscu uplasował się: Żytniak Grzegorz.

Wszystkim jasielskich judokom gratulujemy udanego startu. Dziękuje również wszystkim osobom, które wspierają nasze działania.