Piłka nożnaSport

„Morsy” wygrywają w meczu XXXII klejki IV ligi podkarpackiej

Igloopol Dębica okazał się lepszy wygrywając 3:2 w meczu XXXII kolejki IV ligi podkarpackiej.Już w pierwszym kwadransie gry Nasz zespół rozegrał dobrą akcję po której Stelmach nie pomylił się i wyprowadził Czarnych na prowadzenie- 1:0.

„Morsy” wygrywają w meczu XXXII klejki IV ligi podkarpackiej  Fot. Marek Dybas

W 25 minucie goście stworzyli sobie bardzo groźną sytuację strzelecką, lecz Cyran nie dał się zaskoczyć. W 38 minucie Igloopol wyrównuje po akcji z kontry a strzelcem gola Draguła. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania Folwarski wykorzystuje znakomite dośrodkowanie i wyprowadza Czarnych na prowadzenie- 2:1.

8 minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia dyktuje rzut karny po zagraniu piłki ręką w polu karnym jednego z zawodników Czarnych a gola wyrównującego strzela Stefanik- 2:2. W 60 minucie doszło do nieporozumienia w obronie, piłka po koźle przelatuje nad Cyranem a zawodnik gości nie myli się i wyprowadza Igloopol na prowadzenie- 2:3. W 82 minucie groźną akcję stworzyli sobie goście a piłka przelatuje tuż obok bramki strzeżonej przez Cyrana. Czarni mecz kończyli w 10 po czerwonej kartce Forysia w 86 minucie. Czarni starali się za wszelką cenę doprowadzić do remisu, lecz żadna akcja nie przyniosła zmiany rezultatu i mecz kończy się wynikiem 2:3.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Cyran- Dziedzic, Jamuła (62′ Rodak), Nabożny, Dziobek- Tusiński, Stelmach, Kurdziel, Munia, Foryś- Folwarski