SiatkówkaSport

Nabór do Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego dziewcząt

W związku z powstaniem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego dziewcząt w Gimnazjum nr 1 Jasło w dniu 25.07.2012 r. (środa) , oraz w dniu 26.07.2012 r. (czwartek) o godzinie 16:00 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle ul. Czackiego 2 (wejście od ul. Bednarskiej) odbędzie się nabór dziewcząt z roczników 1999, 1998, 1997 do klas siatkarskich I, II i III Gimnazjum nr 1.

PZS

Program SOS będzie realizowany w gimnazjum na poziomie trzech kolejnych lat nauki począwszy od roku szkolnego 2012/2013, dziewczęta z roczników 1999, 1998, 1997 będą uczęszczali do klas I, II i III sportowych o profilu siatkarskim. Dla uczennic klas sportowych dojeżdżających spoza Jasła istnieje możliwość nieodpłatnego zamieszkania w bursie szkolnej z pełnym wyżywieniem.

Po zakończeniu nauki w gimnazjum będzie możliwość kontynuowania treningu i gry w piłkę siatkową w UKS „MOSiR” Jasło. Siatkarski Ośrodek Szkolny zapewnia między innymi: profesjonalny sprzęt treningowy, pełną opiekę medyczną (lekarza i fizjoterapeutę), oraz możliwość zabiegów odnowy biologicznej, wykwalifikowaną kadrę trenerską, możliwość korzystania z szkolnych i miejskich obiektów sportowych (hala sportowa, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, kryta pływalnia, siłownia, itp).

Uczennice SOS w Gimnazjum nr 1 będą zawodniczkami UKS „MOSiR” Jasło. Pełny regulamin obowiązujący we wszystkich Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych w Polsce dostępny jest na stronie polskiego Związku Piłki Siatkowej dostępny tutaj.

Wszystkie zainteresowane proszone są o OBOWIĄZKOWE zabranie ze sobą strojów sportowych i obuwia sportowego. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta z Jasła, powiatu i okolic. Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 503 116 589

Marek Bajorek
UKS „MOSiR” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
antidotum
antidotum
2024 lat temu

Marek Bajorek czyżby dyrektor gimnazjum?

do ant idiotum
do ant idiotum
2024 lat temu

nie umiesz czytać matołku?

nkjjhoi
nkjjhoi
2024 lat temu

powodzenia dla tych dziewczyn z roczników 97 , gdyż jest to nasz ostatni rok i zmieniac nauczycieli na ten jeden rok to jest nasz chyba najgorszy bład , gdyż mamy testy , a wiadome jest to że każdy nauczyciel ma inne wymagania , jestem ciekawa czy jak uczęszczamy do uks to jak na to nie będziemy chodzic to co się stanie ? nie będziemy dopuszczone do ligi , bo coś takiego słyszałam ?

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x