SiatkówkaSport

Nowy Żmigród: puchar Dyrektora GOK-u trafił do Łęzyn

Łężyny obroniły tytuł z przed roku! Tym razem na IV Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora GOK-u 16 lipca zgłosiło się siedem drużyn, rywalizacja była zacięta i po ostrym boju „HardCorowe Koksy” z Łężyn wygrały mecz finałowy z Łysą Górą.

Nowy Żmigród: puchar Dyrektora GOK-u trafił do Łęzyn

Drużyny, które zgłosiły się do turnieju to zawodnicy z: Łysej Góry, Mytarki, Łężyn, Starego Żmigrodu, Nienaszowa, Sośnin oraz Kątów. Poziom gry zawodników z roku na rok wzrasta, o pierwsze cztery miejsca toczył się zacięty bój a emocje udzielały się widzom. Razem z zawodnikami przyjechały na „Oazę Spokoju” grupy wsparcia aby kibicować swoim drużynom.

Po ostrej rywalizacji turniejowej drużyny uklasyfikowały się na następujących pozycjach:

1. „HardCorowe Koksy” z Łężyn
2. „Hity” Łysa Góra
3. „Razem w Przyszłość” Sośniny
4. „Tempo” Nienaszów
5. „AZS” Kąty
6. „Błyskawica” Stary Żmigród
7. Mytarka

Walka o pierwsze cztery miejsca była ciężka ponieważ poziom gry zawodników był podobny i o zwycięstwie zadecydowało szczęście i indywidualni zawodnicy. W drużynie zwycięzców na pochwały zasługuje Adrian Musiał, który niejednokrotnie w zagrywkach potrafił zaskoczyć przeciwnika i zdobyć decydujące punkty dla swojej drużyny.

Nowy Żmigród: puchar Dyrektora GOK-u trafił do Łęzyn

Organizatorem Turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie a puchar Dyrektora był najwyższym celem dla zawodników. W trakcie rozgrywek zawodnicy mogli posilić się kiełbasą z grilla i odpocząć na „Oazie Spokoju” Podgórami w Nowym Żmigrodzie. Po turnieju dyrektor GOK-u Jerzy Dębiec wręczył zwycięzcom Puchary oraz nagrody w postaci piłek.

NowyŻmigrod.blogspot.com

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
smiler
smiler
2024 lat temu

Hardcorowe Koksy – hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha ;P

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x