r e k l a m a
Sport

Od soboty rusza program Trener Osiedlowy

Od 29 czerwca do 30 sierpnia br. na ośmiu jasielskich osiedlach odbywać się będą bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w ramach programu „Trener Osiedlowy”.

Od soboty rusza program Trener Osiedlowy

Zajęcia odbywać się będą cztery razy w tygodniu: w środy, czwartki, piątki i soboty, w godz. 10-14 na: osiedlu Kopernika (przy SP nr 4), Rafineria (przy ZSM nr 1), Mickiewicza (przy ZSM nr 3 – boisko Orlik), Śródmieście (przy Gimnazjum nr 1), Sobniów (przy ZSM nr 5), Górka Klasztorna (teren rekreacyjny przy ul. Kwiatowej), obiekty sportowe na osiedlu Gamrat (przy ZSM nr 2), obiekty sportowe na osiedlu Hankówka (przy ZSM nr 4).

Głównym celem programu jest zagospodarowanie wolnego czasu dzieci i młodzieży poprzez zorganizowanie zajęć sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży, a w jego ramach odbędą się zajęcia z różnych dziedzin sportowych, rajdy rowerowe, wycieczki oraz wyjścia na kryty basen. Na zakończenie programu odbędzie się turniej międzyosiedlowy o puchar burmistrza Jasła.

„Trener Osiedlowy” jest programem realizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki  i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, a finansowany ze środków pochodzących z opłat za sprzedaż alkoholu. Koszt programu to około 50 tysięcy złotych.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
gosc Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gosc
Gość
gosc

swietny pomysl,od najmlodszych lat powinno sie uswiadamiac dzieci i mlodziez ,ze sport to nie przymus,tylko – przyjemnosc i fajna zabawa.

gosc
Gość
gosc

taka akcja rowniez powinna byc realizowana w innych miastach……..

Close
X