Piłka nożnaSport

Ostatnia kolejka IV ligi: będzie feta na Śniadeckich!

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie ostania, trzydziesta kolejka IV ligi podkarpackiej. Ostatnim rywalem Czarnych Jasło będzie spadkowicz – drużyna Sokoła Nisko. W IV lidze wszystko jest już jasne, dlatego nie należy spodziewać się walki na „noże”.

Ostatnia kolejka IV ligi: będzie feta na Śniadeckich! (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Jedną z drużyn, która od najbliższego sezonu będzie rozgrywać spotkania w wyższej klasie rozgrywkowej, jest drużyna trenera Hapa, która pod jego wodzą awansowała do III ligi lubelsko-podkarpackiej. Beniaminkiem w III lidze będzie również zespół Orła Przeworsk.

Najbliższy przeciwnik Czarnych Jasło na swoim koncie, w 29. spotkaniach zdołał uzbierać tylko dwadzieścia osiem punktów, co plasuje go na trzeciej lokacie od końca w ligowej tabeli. Przypomnijmy, że do niższej klasy rozgrywkowej w tym roku spadną zespoły takie, jak: Żurawianka Żurawica, Igloopol Dębica, Sokół Nisko, Wisłoka Dębica oraz Czuwaj Przemyśl.

W rundzie jesiennej drużyna Czarnych Jasło uległa w meczu z Sokołem Nisko 1:0. Spotkanie odbyło się na stadionie w Nisku.

Zachęcamy wszystkich kibiców jednego z najstarszych na podkarpaciu do licznego przybycia w najbliższą niedzielę na stadion przy ulicy Śniadeckich 15 i wsparcia zawodników w drodze do zwycięstwa oraz wspólnego fetowania awansu do trzeciej ligi. Pierwszy gwizdek sędziego o 11.

-Wszystkich kibiców prosimy w miarę możliwości o wczesne przybywanie na stadion, gdyż otwarta będzie tylko jedna kasa biletowa. Drugie stanowisko zostanie przeznaczone na wymagany przepisami ustawy depozyt. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy – czytamy w komunikacie Czarnych Jasło.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x