Piłka nożnaSport

Pech nie opuszcza seniorów Czarnych Jasło – kolejna kontuzja w drużynie

W ostatnim meczu ligowym pierwszej drużyny poważnej kontuzji kolana nabawił się nasz napastnik Filip Świątkowski, tym samym dołączył on do szerokiego już grona zawodników kontuzjowanych w tym sezonie. Jest to już kolejny zawodnik, z którego usług nie będzie mógł skorzystać trener Robert Hap w zbliżających się meczach ligowych.

Pech nie opuszcza seniorów Czarnych Jasło - kolejna kontuzja w drużynie (fot. Marek Dybaś)

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej kontuzji kolana nabawił się obrońca, Krzysztof Szydło i do dnia dzisiejszego nie rozegrał on jeszcze ani jednego meczu. Drugim zawodnikiem, z którego usług nie może jeszcze korzystać trener jest Karol Madejczyk, jego problemy zdrowotne, również z kolanem ciągną się od pierwszej rundy tego sezonu.

Od początku rundy nie mógł również grać Grzegorz Munia nabawiając się urazu w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi. Nasz boczny pomocnik wrócił już do gry, ale jeszcze nie jest w pełni sił by być gotowym na dziewięćdziesiąt minut meczu. Łukasz Urban z powodu uciążliwej kontuzji mięśnia dwugłowego nie mógł grać od początku tej rundy.

Nasz środkowy pomocnik dopiero teraz rozpoczął treningi i powoli wraca do sił po długiej przerwie. Jak już wyżej nadmieniono ostatnio do grona zawodników kontuzjowanych dołączył Filip Świątkowski.

Czarni Jasło

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x