Piłka nożnaSport

Pech nie opuszcza seniorów Czarnych Jasło – kolejna kontuzja w drużynie

W ostatnim meczu ligowym pierwszej drużyny poważnej kontuzji kolana nabawił się nasz napastnik Filip Świątkowski, tym samym dołączył on do szerokiego już grona zawodników kontuzjowanych w tym sezonie. Jest to już kolejny zawodnik, z którego usług nie będzie mógł skorzystać trener Robert Hap w zbliżających się meczach ligowych.

Pech nie opuszcza seniorów Czarnych Jasło - kolejna kontuzja w drużynie (fot. Marek Dybaś)

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej kontuzji kolana nabawił się obrońca, Krzysztof Szydło i do dnia dzisiejszego nie rozegrał on jeszcze ani jednego meczu. Drugim zawodnikiem, z którego usług nie może jeszcze korzystać trener jest Karol Madejczyk, jego problemy zdrowotne, również z kolanem ciągną się od pierwszej rundy tego sezonu.

Od początku rundy nie mógł również grać Grzegorz Munia nabawiając się urazu w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi. Nasz boczny pomocnik wrócił już do gry, ale jeszcze nie jest w pełni sił by być gotowym na dziewięćdziesiąt minut meczu. Łukasz Urban z powodu uciążliwej kontuzji mięśnia dwugłowego nie mógł grać od początku tej rundy.

Nasz środkowy pomocnik dopiero teraz rozpoczął treningi i powoli wraca do sił po długiej przerwie. Jak już wyżej nadmieniono ostatnio do grona zawodników kontuzjowanych dołączył Filip Świątkowski.

Czarni Jasło

Czarni Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Close
X