Piłka nożnaSport

Pewna wygrana juniorów starszych Czarnych Jasło w sparingu z rówieśnikami z Kołaczyc

W dniu 3 marca 2015 roku na stadionie przy ul. Sportowej 1 odbył się kolejny mecz kontrolny juniorów starszych Czarnych Jasło. Tym razem Nasi zawodnicy, przygotowujący się do rundy rewanżowej I Ligi Podkarpackiej zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Kołaczyc.

Pewna wygrana juniorów starszych Czarnych Jasło w sparingu z rówieśnikami z Kołaczyc

Mecz wygrali podopieczni trenera Marka Dyląga, pewnie pokonując swoich rywali 4:2. W drużynie jasielskiej kolejny raz bardzo pewnie na swojej nowej pozycji wystąpił Patryk Jamuła. Od jakiegoś czasu trener Czarnych wystawia tego rosłego zawodnika na pozycji stopera i zawodnik ten w pełni wywiązuje się z powierzonych mu zadań.

Obok Jamuły grał Michał Borowiec tworząc dość zgrany duet. Również pozostali zawodnicy juniorów starszych czynnie przyczynili się do niezłej gry i wygranej w meczu. Warto również odnotować fakt, iż w całym spotkaniu wystąpił powracający po ciężkiej kontuzji Bartosz Szopa walnie przyczyniając się do zwycięstwa strzelając czwartą bramkę w tym meczu.

JKS Czarni 1910 Jasło – Ostoja Kołaczyce 4:2 (2:0)
Bramki dla Czarnych strzelali: Garbarz, Podgórski, Kowalski, Szopa
Czarni:Niemczyński – Wrona, Borowiec, Jamuła, Kaleta – Garbarz, Szopa, Uram, Czyżowicz, Cyran – Podgórski. Na zmiany wchodzili: Szostak, Kowalski

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x