Podkarpacka I Liga Juniorów: porażka i remis Czarnych w derbach z Karpatami

W kolejnym meczu Podkarpackiej Ligi Juniorów Młodszych drużyna Czarnych Jasło zremisowała w spotkaniu derbowym z krośnieńskimi Karpatami. W tym samym dniu, swoje spotkanie z Karpatami rozegrali również juniorzy starsi, którzy polegli 1:2.

Podkarpacka I Liga Juniorów: porażka i remis Czarnych w derbach z Karpatami (fot. Janusz Jamuła)

Pierwsza połowa meczu juniorów młodszych to wyrównana gra z lekką przewagą podopiecznych trenera Podkulskiego. Obie drużyny szły za ciosem, ale niestety żadna z licznych przeprowadzonych akcji nie przyniosła oczekiwanego rezultatu i do połowy spotkania, na tablicy świetlnej widniał wynik bezbramkowy.

Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony gospodarze wyszli na prowadzenie, bramkę na 1:0 zdobył Ryglewicz. Osiem minut później stan rywalizacji wyrównał Jucha, jednak jaślanie z remisu nie cieszyli się zbyt długo. W 60. minucie bramkę na prowadzenie dla gospodarzy zdobył Muszalik. Dziesięć minut ostatecznie wynik rywalizacji wyrównał Kutyna.