SiatkówkaSportWażne wydarzenia

Podsumowanie weekendu jasielskich siatkarek

W ubiegły weekend, zespół seniorek UKS „MOSiR” Jasło, w drugim meczu wyjazdowym III ligi zmierzył się w Łańcucie z drużyną UKS I LO Łańcut. Ambitna i poprawna gra naszego zespołu nie wystarczyła na uzyskanie dobrego wyniku.

Podsumowanie weekendu jasielskich siatkarek

Gospodynie górowały lepszą organizacją i pewnością w prowadzeniu gry, co zdecydowało o wygraniu całego spotkania, a szczególnie I i III seta na przewagi. UKS I LO Łańcut – UKS „MOSiR” Jasło 3:0 (25:23, 25:20, 29:27)

UKS „MOSiR” Jasło: Sara Michalec, Agnieszka Ćwięka, Gabriela Macek, Katarzyna Marcisz (kapitan), Anna Pociask, Karolina Mitoraj, Zuzanna Midura, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Marta Cichoń (libero), Angelika Rakoczy, Karolina Jurusik.

Trener: Leszek Wierzgacz.

Podsumowanie weekendu jasielskich siatkarek

Turniejem w Dębowcu nasze kadetki rozpoczęły rundę eliminacyjną ligi kadetek. W piątek rozegrały dwa mecze z I i III zespołem San Pajda Łańcut. Nasze zawodniczki w obu spotkaniach wykazały dużą determinację i zaangażowanie dzięki temu odniosły dwa zwycięstwa. W spotkaniu z I zespołem San Łańcut udaną serią dziewięciu  zagrywek popisała się Karolina Jurusik . San Pajda I Łańcut – UKS „MOSiR” Jasło 1:2 (13:25, 25:19, 8:15) San Pajda III Łańcut – UKS „MOSiR” Jasło 0:2 (15:25, 22:25)

UKS „MOSiR” Jasło: Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Marta Cichoń (kapitan), Karolina Mitoraj, Karolina Jurusik, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Angelika Rakoczy, Justyna Kosiba, Anna Warchoł, Magdalena Michalska, Gabriela Duda.

Trener: Leszek Wierzgacz.

Marek Bajorek
UKS „MOSiR” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x