Porażka w wyjazdowym spotkaniu IX kolejki IV ligi podkarpackiej

Porażką zakończyło się wczorajsze wyjazdowe spotkanie Czarnych Jasło w którym Nasz zespół uległ 2:0 drużynie LKS Skołoszów.

Porażka w wyjazdowym spotkaniu IX kolejki IV ligi podkarpackiej (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Przez pierwsze 30 minut gry Czarni całkowicie zdominowali drużynę gospodarzy, panowali w środku boiska, raz za razem przeprowadzali groźne akcje i wydawało się, że to tylko kwestia czasu kiedy padnie pierwsza bramka dla Naszej drużyny.

Niestety, nadeszła feralna 30 minuta gry. Zawodnik gospodarzy wyszedł sam na sam z Naszym bramkarzem. Mateusz Bazan próbował skracać kąt, co mu się poniekąd udało, lecz rzucając się na piłkę niestety niefortunnie trafił w nogi zawodnika gospodarzy i sędzia nie miał wątpliwości z pokazaniem na „wapno”. Bramka z rzutu karnego całkowicie załamała Nasz zespół.

Od tego momentu bardzo dobra gra Czarnych zupełnie „siadła” i po kilku minutach, po zespołowej akcji gospodarzy, było już 2-0. Po tej bramce Nasza młoda drużyna nie potrafiła się już podnieść i grać tak jak przez pierwsze 30 minut spotkania. Po przerwie szybko przeprowadzone zmiany nie dały zamierzonego rezultatu i gospodarze dowieźli zwycięstwo do końca.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Bazan- Borowiec, Dziedzic, Nabożny, Tusiński- Munia (72′ Foryś), Chrząszcz, Urban (62′ Pham Van), Warchoł (62′ Kulig), Madejczyk (55′Świątkowski)- Majewski.