SportWażne wydarzenia

Powiatowa Licealiada Piłki Ręcznej Chłopców

Reprezentacja Zespołu Szkół Budowlanych zajęła III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Piłki Ręcznej Chłopców. Drużyna broniąca tytułu zdobytego przed rokiem po zaciętym i wyrównanym meczu uległa w meczu półfinałowym Zespołowi Szkół w Nowym Żmigrodzie. Tym samym ZS w Nowym Żmigrodzie wziął udany rewanż za ubiegłoroczny finał, gdzie musieli uznać wyższość naszej ekipy.

Powiatowa Licealiada Piłki Ręcznej Chłopców (fot. zsb.jaslo.pl

W zawodach wzięło udział osiem szkół z powiatu jasielskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A awans wywalczyli Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle i Zespół Szkół W Nowym Żmigrodzie, natomiast w grupie B najlepsi okazali się chłopcy z ZSB w Jaśle z kompletem zwycięstw. Na drugim miejscu premiowanym awansem do najlepszej czwórki znalazł się Zespół Szkół W Trzcinicy. Drużyna Naszej Szkoły w drodze do Półfinału pokonała kolejno ZS Nr 2 w Jaśle (7-1), I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle (9-3) i Zespół Szkół w Trzcinicy w stosunku 4 – 3. Jak się później okazało była to jedyna porażka ZS w Trzcinicy, który triumfował w całym turnieju.

Powiatowa Licealiada Piłki Ręcznej Chłopców (fot. zsb.jaslo.pl

Reprezentacja ZSB w Jaśle:
Andrzej Klisiewicz, Kamil Szynal(obaj 3ZC), Piort Dybaś(3TC), Radosław Korneusz, Jakub Barzyk(obaj 2TB), Krystian Bochenek(2ZA), Szymon Kołodziej, Bartłomiej Pyznar(obaj 2TA), Kamil Dybaś(1TA), Adrian Czernik, Rafał Balawejder(obaj 2ZB), Karol Okarma(1TB).

Opiekunowie: Sławomir Dziadosz i Dariusz Fundakowski.

Organizatorem tego turnieju był Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle.

Sławomir Dziadosz
Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x