Przegrana 3:1 w wyjazdowym spotkaniu XXIX kolejki przeciwko Crasnovii Karsne

Po dobrym spotkaniu przeciwko Tuczempom Czarni udali się do Krasnego podbudowani i z wiarą w korzystny wynik. Mimo upału Nasza drużyna toczyła otwartą grę z 7 w tabeli Crasnovią.

Przegrana 3:1 w wyjazdowym spotkaniu XXIX kolejki przeciwko Crasnovii Karsne (fot. archiwum, Marek Dybaś)

Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy już w 8 minucie wychodzą na prowadzenie za sprawą Pietrasiewicza. Czarni próbowali doprowadzić do remisu, lecz tuż przed przerwą sędzia spotkania podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Adamczyk. Do przerwy 2:0 dla gospodarzy.

W 62 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Czarnych, którego wykorzystuje Tusiński- 2:1. Czarni za wszelką cenę próbowali wyrównać wynik spotkania. Nasza drużyna stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, lecz niestety żadna z nich nie przyniosła wyrównania. W 75 minucie wynik spotkania na 3:1 dla Crasnovii ustala Pietrasiewicz.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Tylek- Munia, Setlak, Nabożny, Żygłowicz, Chrząszcz, Madejczyk, Urban, Rodak (46′ Niemczyński), Tusiński- Warchoł.