Piłka nożnaSport

Robert Podkulski zrezygnował z funkcji trenera Czarnych Jasło

Po sobotniej porażce trener Robert Podkulski podjął decyzję o rezygnacji z funkcji trenera pierwszego zespołu JKS Czarni 1910 Jasło. Decyzję swą oznajmił zawodnikom w szatni, zaraz po sobotnim meczu z Wiśniową. Decyzja została przyjęta z szacunkiem, ale i ze stanowczym sprzeciwem, przede wszystkim starszych zawodników.

nz. Robert Podkulski, dotychczasowy trener (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

A oto co sam Robert Podkulski powiedział po rezygnacji z funkcji trenera JKS Czarnych Jasło: Chciałbym serdecznie podziękować całej drużynie za wspaniałe chwile, walkę i determinację oraz za sukces jakim było utrzymanie IV ligi. W Naszej grze coś jednak się zacięło i drużyna nie wykorzystuje swojego potencjału na jaki ją stać. Chciałbym również podziękować swoim współpracownikom: Antoniemu Wanatowi, Januszowi Jamule, Jurkowi Chomiszczakowi oraz wszystkim kibicom za doping i wsparcie. Następcy życzę zwycięstw.

Z funkcji zrezygnował również dotychczasowy kierownik drużyny, Janusz Jamuła, A oto co powiedział Janusz Jamuła po swojej decyzji:
Chciałem podziękować trenerowi Podkulskiemu za umożliwienie mi pracy w zespole seniorów Czarnych Jasło na stanowisku kierownika drużyny (praca społeczna). Chciałbym również podziękować całej drużynie za to, że dzięki Wam przeżyłem niesamowite chwile i za to, że dostarczyliście mi wspaniałych emocji, których nie zapomnę do końca życia. Był to dla mnie zaszczyt, że mogłem Was poznać i być razem z Wami. Pomimo tych pierwszych porażek jestem pewny, że przełamanie przyjdzie już w najbliższym meczu. Szacunek panowie i powodzenia.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KKS
KKS
2024 lat temu

Dobrze!! Zaorać stadion!

ktos
ktos
2024 lat temu

KKS zaorany to ty masz leb

jaslak
jaslak
2024 lat temu

Kor..a cieniasy jak porazki to trzeba uciekac czy wygrywasz czy nie jak i tak kocham cie

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x