Piłka nożnaSport

Robert Podkulski zrezygnował z funkcji trenera Czarnych Jasło

Po sobotniej porażce trener Robert Podkulski podjął decyzję o rezygnacji z funkcji trenera pierwszego zespołu JKS Czarni 1910 Jasło. Decyzję swą oznajmił zawodnikom w szatni, zaraz po sobotnim meczu z Wiśniową. Decyzja została przyjęta z szacunkiem, ale i ze stanowczym sprzeciwem, przede wszystkim starszych zawodników.

nz. Robert Podkulski, dotychczasowy trener (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

A oto co sam Robert Podkulski powiedział po rezygnacji z funkcji trenera JKS Czarnych Jasło: Chciałbym serdecznie podziękować całej drużynie za wspaniałe chwile, walkę i determinację oraz za sukces jakim było utrzymanie IV ligi. W Naszej grze coś jednak się zacięło i drużyna nie wykorzystuje swojego potencjału na jaki ją stać. Chciałbym również podziękować swoim współpracownikom: Antoniemu Wanatowi, Januszowi Jamule, Jurkowi Chomiszczakowi oraz wszystkim kibicom za doping i wsparcie. Następcy życzę zwycięstw.

Z funkcji zrezygnował również dotychczasowy kierownik drużyny, Janusz Jamuła, A oto co powiedział Janusz Jamuła po swojej decyzji:
Chciałem podziękować trenerowi Podkulskiemu za umożliwienie mi pracy w zespole seniorów Czarnych Jasło na stanowisku kierownika drużyny (praca społeczna). Chciałbym również podziękować całej drużynie za to, że dzięki Wam przeżyłem niesamowite chwile i za to, że dostarczyliście mi wspaniałych emocji, których nie zapomnę do końca życia. Był to dla mnie zaszczyt, że mogłem Was poznać i być razem z Wami. Pomimo tych pierwszych porażek jestem pewny, że przełamanie przyjdzie już w najbliższym meczu. Szacunek panowie i powodzenia.

Czarni Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jaslakktosKKS Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KKS
Gość
KKS

Dobrze!! Zaorać stadion!

ktos
Gość
ktos

KKS zaorany to ty masz leb

jaslak
Gość
jaslak

Kor..a cieniasy jak porazki to trzeba uciekac czy wygrywasz czy nie jak i tak kocham cie

Close
X