Piłka nożnaSport

Rocznik 2006 na podium memoriału im. A. Barwińskiego

W sobotę 1 lutego drużyna rocznika 2006 uczestniczyła w VIII halowym turnieju piłki nożnej im. Antoniego Barwińskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. W turnieju swoje umiejętności pokazali chłopcy z dziesięciu zespołów.

Rocznik 2006 na podium memoriału im. A. Barwińskiego

W naszej grupie spotkaliśmy się z Glinikiem Gorlice, Stalą Mielec, Igloopolem Dębica, oraz Tarnovią Tarnów. Pierwszy mecz rozgrywamy ze Stalą Mielec. Nie pozwalamy przeciwnikowi na skuteczną grę co skutkuje wygraną naszej drużyny 2:0. Drugi mecz wygrywamy pewnie z Glinikiem Gorlice 3:1. W trzecim spotkaniu po bardzo wyrównanej i zaciętej grze, ale braku odrobiny szczęścia w ostatnich sekundach meczu, przegrywamy z Igloopolem Dębica 0:1.

Rocznik 2006 na podium memoriału im. A. Barwińskiego

Jak się później okazało triumfatorem turnieju. Po krótkiej przerwie nasi chłopcy wkładają całe serce w grę w ostatni mecz grupowy z Tarnovią Tarnów, wygrywamy to spotkanie 3:1, dzięki czemu kończymy rozgrywki grupowe na drugim miejscu. W fazie półfinałowej rozegraliśmy spotkanie z Piłkarskimi Nadziejami MOSIR Mielec. Niestety ulegamy przeciwnikowi 0:2. W meczu o trzecie miejsce gramy z Wisłą Kraków. W regulaminowym czasie gry mecz nie został rozstrzygnięty, co skutkuje koniecznością przeprowadzenia konkursu rzutów karnych, w których jesteśmy lepsi i wygrywamy z Wisłą miejsce na podium.

Rocznik 2006 na podium memoriału im. A. Barwińskiego

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz bramkarz – Maciej Leśniak. Wielkie uznanie dla chłopców, którzy realizując wskazówki trenera i przestrzegając zasady FAIR PLAY, osiągają coraz lepsze wyniki, oraz godnie reprezentują nasz Klub. Podziękowania dla rodziców za doping oraz transport. Nasi chłopcy otrzymując od Was wsparcie wspaniałym dopingiem, czują się zrealizowani i dumni.

Serdeczne podziękowania dla firmy ROD – MAX Pana Piotra Rodaka, za ufundowanie strojów dla naszej drużyny, wierzymy że przyniosą nam szczęście również w dalszych rozgrywkach.

Skład naszej drużyny : Maciej Leśniak, Kamil Czech, Dominik Bilski, Karol Potera, Wiktor Fara, Mateusz Szot, Jakub Leśniak, Igor Muzyka, Michał Kusz, Bartosz Praskowicz, Maciej Dziedzic, Marek Pikos.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. Igloopol Dębica
2. Piłkarskie Nadzieje MOSIR Mielec
3. UKS 6 Jasło
4. Wisła Kraków
5. DAP Dębica
6. Stal Mielec
7. Tarnovia Tarnów
8. Dąbrovia Dabrowa Tarnowska
9. Glinik Gorlice
10. Unia Tarnów

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
:-)
:-)
2024 lat temu

Mój kochany bramkarz :3

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x