Seniorzy wygrywają w sparingu z Przełomem Besko

Drużyna seniorów Czarnych Jasło rozegrała w dniu dzisiejszym kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do drugiej rundy sezonu 2017/2018.

Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Maczugi był lider Klasy Okręgowej, Przełom Besko. Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli. Nasi zawodnicy po dobrym meczu pokonali drużynę z Beska 3:1 po bramkach Wójtowicza, Musiała i Rodaka. Czarni pierwsi stracili bramkę po błędzie w środkowej strefie boiska, ale szybko odrobili straty i po pierwszej połowie wygrywali 2:1. Asysty w tej części meczu przy bramkach zaliczyli Dziedzic, po doskonałym dośrodkowaniu z rzutu wolnego i Munia którego akcje wykończył Musiał.

Po przerwie gra była bardziej wyrównana, ale i tak więcej okazji strzeleckich mieli Czarni. Trzecia bramka padła po kolejnej asyście Grzegorza Muni precyzyjnie wykorzystanej przez Rodaka.

JKS Czarni 1910 Jasło – Przełom Besko 3:1 (2:1)
0:1 ? 20′
1:1 Wójtowicz 25′
2:1 Musiał 27′
3:1 Rodak 80′

Czarni: Szostak – Wiśniowski, Dziobek, Dziedzic, Żygłowicz – Wójtowicz, Wyderka, zawodnik testowany, Musiał, Munia – Kurdziel
Na zmiany: Gabryel, Rodak