Sport

Sportowcy i trenerzy nagrodzeni za osiągnięcia w ubiegłym roku (foto)

W dniu dzisiejszym w jasielskim magistracie nagrodzeni zostali sportowcy oraz trenerzy za osiągnięcia w dziedzinie sportu w ubiegłym roku (2010).

Sportowcy i trenerzy nagrodzeni za osiągnięcia w ubiegłym roku (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Ponad trzydziestu sportowców otrzymało z rąk Burmistrza Miasta Jasła oraz Wiceburmistrza,  nagrody finansowe za osiągnięcia na niwie sportu.

– Otrzymane nagrody na pewno nie odzwierciedlają pracy, którą włożyliście w uzyskanie takich wyników. Są one na pewno swego rodzaju nagrodą za tą pracę. – Powiedział Leszek Znamirowski, Wiceburmistrz Miasta Jasła.

Wśród uhonorowanych znaleźli się jasielscy działacze sportowi, instruktorzy oraz trenerzy sportowi a także ich podopieczni, czyli zawodnicy takich dyscyplin sportu jak judo, karate, pika nożna oraz siatkówka.

Sportowcy i trenerzy nagrodzeni za osiągnięcia w ubiegłym roku (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Na swoim koncie mam bardzo dużo triumfów. Wraz z moją drużyną zajęliśmy wiele czołowych miejsc na krajowych i zagranicznych turniejach. Moim idolem sportowym jest Bartosz Kurek, na którym się wzoruje. – Mówi Marta Cichoń, siatkarka UKS MOSiR Jasło.

Rozmawialiśmy również z Arkadiuszem Górką z JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło.

Sportowcy i trenerzy nagrodzeni za osiągnięcia w ubiegłym roku (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Moim największym osiągnięciem było to, że kilkakrotnie zostałem już powołany na zgrupowanie kadry Polski. Ja pochodzę z Szerzyn, gdzie często w graliśmy w piłkę. Graliśmy tam piłkę, ale przed tym czekaliśmy długo, aby starsi zeszli z boiska, wówczas my mogliśmy chociaż pół godziny pokopać. Wkrótce będę grał w młodzieżowej drużynie Legii Warszawy – Mówi Arkadiusz Górka.

Zobacz fotorelację (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x