Kolejne medale młodych adeptów Judo

W dniu 04.04.2009r. w Krakowie został rozegrany II GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY w Judo dzieci  w Hali Wisły Kraków. Udział w zawodach zaznaczyła również ekipa UKS MOSiR Jasło, która wywalczyła bardzo dobre lokaty. Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny rywalizowały z  chłopcami. Start w Krakowie był naprawdę bardzo udany dla naszych zawodników zwarzywszy na fakt, iż w zawodach udział wzięło 160 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski.

Srebrny medal wywalczyła  Barbara Śliwa w kategorii wagowej do 33 kilogramów.

Na trzecim stopniu podium zdobywając brązowy medal uplasował sie Dubiel Michał w kategorii wagowej do 24 kilogramów.

Brązową  medalistką w kategorii wagowej do 27kg została Motkowicz Julia. Również w tej samej kategorii wagowej  Dubiel Aleksandra wywalczyła piątą lokate.

Na piątej pozycji uplasował się, najmłodszy uczestnik zawodów Kaźmierczyk Szymon w kategorii wagowej do 24kg, gdzie o brązowy medal rywalizował ze swoim kolegom klubowym.

Również na piątym miejscu uplasowały się Dyląg Liliana w kategorii wagowej do 39 kilogramów, oraz Kaźmierczyk Aleksandra w kategorii wagowej do 33 kilogramów.

Serdecznie chciałbym podziękować rodzicom za zaangażowanie.