Sport

Stok narciarski Mareszka w Świątkowej Wielkiej już działa!

Położony u stóp Magurskiego Parku Narodowego stok narciarski „MARESZKA” dysponuje jedynym czynnym wyciągiem orczykowym w powiecie jasielskim. A sezon narciarski zaczyna się na nim już w najbliższa niedzielę (22.12).

niedzielę rusza wyciąg „Mareszka” w Świątkowej Wielkiej (fot. Damian Palar)

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy trasy zjazdowe oraz trzy trasy biegowe o profilu i długości dostosowanymi do potrzeb zarówno początkujących, jak i doświadczonych miłośników „białego szaleństwa” – wymienia Krzysztof Żebracki, współwłaściciel stoku.

Obiekt jest oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać do późnych godzin wieczornych. Po wysiłku fizycznym zapraszamy do skorzystania z małej gastronomii. – Szczególnie polecamy grillowanego pstrąga pochodzącego z miejscowej hodowli – wspomina Jan Gracoń, drugi współwłaściciel.

W sobotę rusza wyciąg „Mareszka” w Świątkowej Wielkiej (fot. Damian Palar)

Jeśli chodzi o ceny to pozostajemy na poziomie z ubiegłego sezonu. I tak za jeden zjazd zapłacą Państwo 2,5 złotego, a za karnet całodniowy 50 złotych. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, mamy dla Was ofertę promocyjną: dziesięć zjazdów kosztuje 15 złotych, a dwadzieścia zjazdów 27 złotych. Szczegółowy cennik usług jest dostępny na naszej stronie internetowej www.mareszkaski.pl. – mówi Jarosław Jaróg, współwłaściciel stoku narciarskiego „Mareszka”.

Szczegóły i informacje dostępne na www.mareszkaski.pl.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x