r e k l a m a
Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Turniej OZPN Krosno rocznika 2002

Drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002 wygrała turniej o Puchar Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie. Turniej rozegrany został w sobotę 26 stycznia w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn.

Turniej OZPN Krosno rocznika 2002

Drużyny zostały rozpisane w dwóch grupach eliminacyjnych. W grupie A znalazły się: Czarni Jasło, Beniaminek Krosno, Ekoball Sanok i OKS Soboniów. W grupie B mecze między sobą rozgrywały: UKS 6 Jasło, Ekoball Sanok I, Brzozovia Brzozów oraz Przełom Besko.

W tej fazie rozgrywek nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:
UKS 6 Jasło – Ekoball Sanok I 4 – 0
UKS 6 Jasło – Przełom Besko 2 – 0
Uks 6 Jasło – Brzozovia Brzozów 4 – 0

Dzięki tym wynikom chłopcy awansowali do dalszych rozgrywek z pierwszego miejsca. Nasz półfinałowy przeciwnik to drużyna Czarnych Jasło. Bardzo dobra gra całego naszego zespołu pozwoliła na odniesienie kolejnego pewnego zwycięstwa.
UKS 6 Jasło – Czarni Jasło 3 – 0.

Turniej OZPN Krosno rocznika 2002

Drugi półfinał to mecz pomiędzy drużynami Beniaminka Krosno oraz Brzozovi Brzozów. Mecz którego wynik był otwarty prawie do końca. Rozstrzygnięcie padło w ostatniej minucie strzeleniem bramki samobójczej przez zawodnika Brzozovi. Tak więc w finale spotykamy się z naszymi dobrymi znajomymi z Krosna. Nasza drużyna przystąpiła do gry mocno skoncentrowana, dzięki czemu rozgrywa kolejne bardzo dobre spotkanie tego turnieju. Wygrywamy i tym samym zdobywamy Puchar OZPN Krosno w tej kategorii wiekowej.
UKS 6 Jasło – Beniaminek Krosno 2 – 0

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. UKS 6 Jasło
2. Beniaminek Krosno
3. Brzozovia Brzozów
4. Czarni Jasło
5. Przełom Besko
6. Ekoball Sanok I
7. OKS Sobniów
8. Ekoball Sanik II

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Rakoczy. Najlepszym bramkarzem Łukasz Lepucki. Drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Lepucki, Michał Rakoczy, Szymon Dziadosz, Arkadiusz Baran, Karol Szydło, Bartosz Stasz, Kacper Igielski, Bartosz Skwara, Maciej Setlik, Dawid Jajko.

Podsumowując. Przestrzeganie dyscypliny taktycznej w połączeniu z umiejętnościami naszych chłopców zaowocowały świetna grą. Wyniki mówią same za siebie. Na uwagę zasługuje fakt, że w całym turnieju nasza drużyna strzeliła 15 bramek nie tracąc ani jednej, co niewątpliwie jest zasługą wszystkich grających formacji. Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenera. Tak trzymać i oby tak dalej.

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x