SiatkówkaSport

Turniej siatkarski w Dębowcu (foto)

Młodziczki UKS „MOSIR” Jasło rozegrały dwa kolejne mecze ligowe. W pierwszym pojedynku jaślanki zmierzyły się z zespołem MKS Łańcut. Niezbyt wysoki zespół prowadzony przez doświadczonego trenera Bogdana Dudka, okazał się bardzo trudnym przeciwnikiem.

Turniej siatkarski w Dębowcu

Dobrze zorganizowana gra zawodniczek z Łańcuta, a w szczególności bardzo dobra gra w obronie spowodowała, że mecz rozstrzygnął się dopiero w dramatycznym tie-breaku. Jaślanki przegrywając 12:14 potrafiły się zmobilizować, wygrywając ostatecznie 18:16.

Turniej siatkarski w Dębowcu

W drugim meczu przeciwnikiem był zespół SOS MKS SAN-PAJDA Jarosław. Wyselekcjonowane zawodniczki Szkolnego Ośrodka Sportowego okazały się mniej wymagające od zawodniczek z Łańcuta. Jaślanki prezentując dobrą i skuteczną grę bez większych problemów pokonały je w dwóch setach.
Cieszą dwa kolejne wygrane mecze, niepokoją natomiast występujące przestoje w grze. Przykładem może być przegrany set z MKS Łańcut, w którym jaślanki straciły kolejno jedenaście punktów.

Turniej siatkarski w Dębowcu

UKS „MOSIR” Jasło – MKS Łańcut 2:1 (26:24, 15:25, 18:16)
UKS „MOSIR” Jasło – SOS MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:21, 25:13)

Turniej siatkarski w Dębowcu

UKS „MOSiR” Jasło: Patrycja Maczuga (kapitan), Weronika Kosiba, Aleksandra Michalec, Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Kinga Buba, Joanna Kurek (libero), Wiktoria Kotulak, Zuzanna Chrzanowska
Trener: Tomasz Janusz

Marek Bajorek
UKS „MOSiR” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x