Piłka nożnaSport

UKS „Szóstka” 2003 na podium w Gorlicach

GKS Glinik Gorlice z okazji „Dnia dziecka” zorganizował w niedzielę (02.06) turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2003. W turnieju udział wzięło siedem drużyn, które rozgrywały swoje spotkania systemem „każdy z każdym”.

UKS „Szóstka” 2003 na podium w Gorlicach

W pierwszym meczu drużyna jasielskiej „Szóstki” zmierzyła się z drużyną Juniora Łańcut i po dwóch trafieniach Wiktora Majewskiego odnotowała zwycięstwo 2 : 0. Drugie spotkanie to bramkowy remis 1 : 1 z drużyną Stali Mielec, a na listę strzelców ponownie wpisuje się Wiktor Majewski. Trzecia potyczka to starcie z drużyną Ekoballu Sanok, które po zaciętej walce i kolejnym trafieniu Wiktora Majewskiego kończy się zwycięstwem jasielskiej drużyny 1 : 0.

UKS „Szóstka” 2003 na podium w Gorlicach

W kolejnym meczu „Szóstka” wygrywa z Glinikiem II Gorlice 1 : 0, a zwycięskiego gola strzela Grzegorz Sarnecki. Piąty mecz to starcie z drużyną Glinik I Gorlice, z którego zwycięsko wychodzą gospodarze odnotowując wynik 3 : 1. Honorowe trafienie zalicza Dawid Nachman. Ostatni mecz to walka o drugie miejsce w turnieju, w którym jasielscy piłkarze przegrywają z drużyną Resovii Rzeszów 2 : 1, bramkę dla „Szóstki” strzela Dawid Domasławski.

UKS „Szóstka” 2003 na podium w Gorlicach

Nagrodę indywidualną najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Wiktor Majewski, natomiast nagrodą najlepszego zawodnika drużyny uhonorowany został Grzegorz Sarnecki.

Drużyna Szóstki Jasło prowadzona przez trenera Wojciecha Dubiela wystąpiła w składzie: Alan Szerląg, Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Grzegorz Sarnecki, Kacper Rogowski, Kacper Warchoł, Wiktor Majewski, Mikołaj Pezda, Mikołaj Kiełbasa.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Glinik I Gorlice
2. Resovia Rzeszów
3. UKS Szóstka Jasło
4. Stal Mielec
5. Ekoball Sanok
6. Junior Łańcut
7. Glinik II Gorlice

Organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę i świetna organizację turnieju a zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x